Yamaha TZR 125 (1991)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 20 záznamů

Keano
Keano napsal 17.11.09 v 09:45

moooc pekna, a nato kolik ti je je ta motka plne dostacujici, no ne?

Adry
Adry napsal 23.10.09 v 23:01

Pěkná a pěkně jsi ji dal do kupy tak at slouží dávám 10B

P.a.d.l.o
P.a.d.l.o napsal 08.10.09 v 15:09

Pěkná

strelec.dejv: Jak je ten svět malej

DejvSB
DejvSB napsal 19.05.09 v 20:34

Zdar chlape koukám žes koupil mou starou TZR.Nevím kolik ji mělo majitelů po mně,ale u 2 jsem stratil o motce přehled.Jmenuji se David Děrgel to najdeš v TP a jestli chceš pošlu ti foto jak vypadala když jsem na ní jezdil já.Mno vypadá,že majitel před tebou ji asi trápil.Pisni mi o ní do vzkazů.Kdyžtak i info o tom nádstavci i o celý motce ti klidně dám.Tak ať se daří.

miska-600rr
miska-600rr napsal 09.05.09 v 15:27

Pekna ale ta barva to budes porad umyvat. Koukni na mou novou krasku

PATYN napsal 01.04.09 v 16:36

.vůbec netuším,toje buď a nebo
jinak fotku sem někde měl,ale nevím kde ten kluk mi to posílal meilem,tak se eště kouknu na meila.ale pochybuju !
jinak jak říkám,tohle TZR je s plastama jak 350 jawa protoje lepší to dát jen do streeta,a z plastu udělat klínek ¨pod motor,vyleštit svod, vyleštit tlumič,koupit street masku! crosový řiditka, udělat do laku kola.. !!!a je to. já když viděl jak to ten kluk udál, litoval sem to¨ho,že sem to tak taky neudál motorka vypadá upe jinak... takový VFR 750 na nahače

shifty napsal 29.03.09 v 21:24

jinak mám v deníku fotky bez a z tím nástavcem co si o tom myslíš??? já podle toho jak sem na tom seděl tak stim podstavcem je to lepší teď jde o to jestly projdu technickou ale už to jednou prošlo tak doufám že projde znova

shifty napsal 29.03.09 v 21:21

nemáš fotku??? taky jsem uvažoval jít do něčeho podobnýho ale je to finančně docela náročný a hlavně už to neprodám jakmyle to bude bez plastů tak si všichni myslí že ta motorka byla spadlá pokud máš photo byl bych vděčnej za cokoli v tomhle stavu co mám teď moto tak sní můžu dělat téměr co budu chtít ale jakmyle se oteplý tak pujde do laku a bude se "drandit" jinak ty šroubky jakmyle to bez tech silentbloku tak 2krat sundam a dam priklad spadne mi to ze stojanku tak se ta barva bude loupat proto bych potřeboval aspoň foto těch silentbloku jaký tam mají být když už to dělám vše od znova tak aď je to se vším všudy

PATYN napsal 29.03.09 v 20:52

nic ti nesundaj,,tam dáš podložky,a když se trošku sloupne lak,tak pod těma šroubkama,to není vidět ty gumičky,pruchodcky,se dvajaj jen dolu naty šroubky,,to je na hlavní boční plasty, tam jak sou dole dva,nebo tři,nevím už toje přez rok co sem TZR prodal, nepamatuju si to jinak to dej stopro do laku, at se daří,,jo hele, kamarád co to ode mě koupil to dal do streeta,jeto luxusní,maska,,černá barva,, červenej rám,, no nadhera,co Ty nato??

shifty napsal 29.03.09 v 19:15

nevim jeste jaky zrcatka oni tam pasujou z fzr 600??? tak to je good... a z tema sroubkama vis jak motor je v cajku ten vubec resit nemusim tak resim uz stranku abych to dal do kupy cele a kdyz se to strikne tak abych to neposral sroubkama pac kdyz tam hodim sroubky bez silentbloku tak mi to tu barvu sunda tak po sezone.

PATYN napsal 29.03.09 v 18:40

tam chceš dávat originální zrcátka?? já si je kupoval tenkrát z luisu a stály mě asi 740 kč v našem,a repilky fzr 600 pášly díry,,všechno...paráda.a i hezký byly jinka ty šroubky toje věc nejměnší naty to nejezdí,i kdyby si tam měl mít dráty

shifty napsal 29.03.09 v 18:08

Jo jinak jsem hodil do fotek ten nástavec co tam byl teď jsem ho vyndal a motorka stojí jen na šroubováku jen jestly to tam taky někdo nemáte.

shifty napsal 29.03.09 v 17:29

Jo tak to z tema sroubama asi taky udelam mno to ja prave taky v papirech mam mit zadni pneu 110 na 80 ale to mi bylo řečeno že se to téměř nedělá tak sem tam hodil 110 na 90 jako tam byla od předchozího majitele ale ta se mi tam něak nechce vejít :D:D takže si budu muset udělat nový ten nástavec abych to měl vyší páč když to tam neni tak se na to nesložim ani kdybych se posr** je to priblizne nizko jako nsr a to se mi neliby na nsr je vzadu aspon ta siroka guma ale tady :D no uvidime jeste je toho tam hodne co dokoupit jenom blbý zrcádka stojej litra

PATYN napsal 29.03.09 v 16:59

hele,ten tlumič tam drřel na jednom jako dole na kyvce takoverj vystupek,díra,, tlumič,šroub..mě tam vlezla i 130 guma

Jojo, Já jí naty ropky měl vymazelnouš, ted lituju že sem jí dal pryč hele jinak ty šroubvky,,na ty gumy,a se vyser,a dej tam normál naký šroubky s podložkama do plastu, naký hezkýs kulatejma hlavama žadná jebaní Jinak kdybys chtěl lak,není problém

shifty napsal 29.03.09 v 16:23

Jo a ještě jedna taková věcička pokud někdo má tuto moto doma může se mi podívat jak vypadá za zadním kolem ten tlumič??? já na něm mám od předchozího vlastníka takový nástavec aby byla vyší určitě to tam není org ale příde mi ta motorka stím mnohem hezčí problém je v tom že jsem koupil novou zadní pneu Continental viz foto a to mi tam nesedí kvuly tomu proto bych se chtěl zeptat jestly pružina drží na jednom šroubu nebo na dvou

shifty napsal 29.03.09 v 16:19

plasty k tomu samozřejmě mám ale nejsou v moc dobrém stavu musim je celém obrousit a překitovat ale mám ještě jeden problém pokud někdo nevíte... mám plasty ale boužel k tomu nemám šroubky ani silentbloky nevíte kde sehnat nebo aspoň foto jak vypadají??? jinak PATYs něak tak jak jí máš ty si jí chci udělat taky ale já jí koupil modrou a podtím ještě byla zelená a jak jsem koukal na ty plasty tak ta zelená je něaká posraná že mi rozežrala plnič

sharp
sharp napsal 28.03.09 v 19:55

Ahoj, TZR jsou celkem dobré, také jednu máme doma, jinak to vrčení po otočení klíčku je přívěra výfuku a je to normální, tak hodně šťastných km

kostenchorva
kostenchorva napsal 28.03.09 v 09:04

PEkna masinka akorat bude chtit trosku vic oprav

miska-600rr
miska-600rr napsal 28.03.09 v 08:33

Je fakt ze tahle motorka je dobra na nauceni ale po skoro dvou letech ji vymenim asi za cbr-ko

PATYN napsal 28.03.09 v 00:33

Tak tohle TZR sem měl taky... na ty roky to byl brutus..tak první YPVS neměla chybu, dokázala potrápit ,a jela i kolem 160km/h,, takže nemužu říct nic špatnýho,, stará babča,ale paráda...
k tomu nemáš bakelity?? mám na profilu eště fotky,tak mrkej měj se... zdárec

WWW.ZXR750.WBS.CZ