Yuki CSR 125 (2008)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 10 záznamů

hoprd
hoprd napsal 23.09.10 v 20:35

Kurňa kluci, pište česky. Nedá se to po Vás číst. Nechodili jste do školy, či co...

Fanny213
Fanny213 napsal 06.04.09 v 20:13

Cau tak sem nedávno odpojil ten ventil a je to znat ne moc ale je hlavne ve vysoky rychlosti,kdyz uz tam je tech 110km/h tak lip tu rychlost udrzi

Fabo..Czek..xD napsal 01.04.09 v 22:38

JO hele ted nějakl nemužu najít ten pojebanej kabel k Pc tak vydrž ále mám nový foto ze srázku an všechově

kostenchorva
kostenchorva napsal 30.03.09 v 19:10

j vyfot mi pls ten ventil jdik predem

Fabo..Czek..xD napsal 24.03.09 v 22:45

Noo a vono k tomu omezení mě to ani nepřišlo.. hele akorád se to dýl vohřívá větší emise neplní to výrobní emise (EURO3) ale emise na motocyklecj nevedou nastěstí..ale takle moc velkej rozdíl v tom neni an 125 to nepoznám..musíte sami... a dejte vedět.. a zdá se mi že to de trochu líp do votáček...ale malinko...

Fabo..Czek..xD napsal 24.03.09 v 22:39

Vyfotim vám ty záslepky jestli chcete... ale dneska už ne.. a přeju vám uspěšné zahájení motorkářské sezony

Fabo..Czek..xD napsal 24.03.09 v 22:37

Brej den, Táák k tí spotřebě: vono asi taky záleží jak za ní taháš je to vyssokovotáčkovej motor..prej ale 700 km na plnou nádrž nenajedete... to mi věřte Ten rege-Ventil: odstranily mi ho v servisu jelikož se mi skrz něj dostal bordel do šoupátka to se seklo a už se to vezlo... jelikož byl i v pr.. kouhoutek od nádrže... tak to ksrze pístní kroužky proteklo do voleje takže vono v servisu existujou orgoš záslepky... zaslepit ruzny hadicki který vod toho vedou mě to udělaly v servise zadáčo jelikož se mi ta motorka začala hltit tim jak tam byl ten volej smichanej stim benzinem.. tak byl zalitej celej motor volejem i dobíjení... a tim pádem to začlo hulit a cákal z vejfuku nějaká černá mrdkta blinkry nebyl ani videt jak byly černý stejně jako znáčka a sedáčka.. to samí jako u auta a to to všchno začlo pri 1800 já měl ted vypjenej tacháč kvuly garanče a neměl sem an ní prachy a musel jezdit tak se ho vypojil mno..

Devil999
Devil999 napsal 24.03.09 v 19:38

hele prosimte jak jsi ten erg ventil odstranil? ja se na to taky chystam a nevimjestli mam zacpat ty diry nebo jetlsi mam ucpúat cely erg ventil.
to malem prejety ten erg ventil ti vhani castecne spaleny vzduch do airboxu zpet a tim se ti zmensuje nepatrne vykon a hlaven je to kvuli emisim a taky to castecne pusobi jako omezeni. takze ja osobne jdu do sundat. dik za odpoved:) jinak moc pekna:)ja si nemohu vubec stezovat na tu svoji nnajeto 8 tisic a jne spokojenost.

kostenchorva
kostenchorva napsal 23.03.09 v 15:28

Presne tak ta spotreba je kurva divna kdyt to ma řrat 2.8 az 3 l na 100kmhej prosimte mam cerne csr ko nove nechces mi rict proc si vyndal rege ventil na co to ma vliv

Pheta
Pheta napsal 23.03.09 v 11:22

Ta spotřeba je nějaká divná...