Yamaha YZF-R1 (2006)

Vlastník Lui.D
Vloženo 4.3.2009
Aktualizováno 15.5.2009

Je to můj super rychlej mazlíček do nepohody a velkej žrout mojich špatných myšlenek

Tohoto mazlíčka jsem koupil loni.Původně byla jiná barva ale ta se mi nelíbila a tak jsem vsadil na klasiku červeno černá(LAVA RED).Míval jsem i jiné stroje honda CBR 900RR a honda CBR 954.Byl jsem snima spokojen až do té doby než jsem přesedlal na YZF R1 2004.Opravdu mi to změnilo celkové myšlení na motorky.Později jsem 2004 prodal a koupil si model 2006.

Pokud bych měl částečně rozepsat jízdní vlastnosti tak jsem u všeho na výbornou.I jízdy samotné i vlastnosti motorky.Jen by mohli dávat kvalitnější tlumič řízení.

Nechal jsem ji před pár týdny komplet předělat tak jak ji budu mít za pár dní doma tak hned odešlu fotky abych se svámi podělil.

Bubrak-ZX10R
Bubrak-ZX10R napsal 09.05.09 v 01:53

a neni 04 a 06 to samy?

Palec11
Palec11 napsal 09.05.09 v 01:07

S tou barvou to myslíš vážně ?

Touringrider
Touringrider napsal 09.05.09 v 00:21

OK... tak nova hracka v lete jiste potesi..

co zi s tim provedli ti sikulove?

Lui.D
Lui.D napsal 25.03.09 v 11:00

měl jsem loni nehodu a nechal jsem to opravit v Chomutově u Voborníka aut. servis Yamaha.Oprava mě stála dost,ale místo aby mi to opravili tak mi to zmrvili ještě víc než to šlo.Proto ta celková generálka.Je to můj mazlíček tak se snažím si ho celkově zdokonalovat.Musím si ale ještě počkat do 7.4.barva bude jak ji mám na fotce na tom malém kousku plastu.Myslím že to bude opravdu luxus až bude hotová.Možná že se v létě dokopu abych si koupil YZF R1 2009.

Touringrider
Touringrider napsal 24.03.09 v 21:32

novy lak? no dobre...

kompletni generalka motoru? Proc proboha na 3 roky stare motorce... Nez do toh narvat takovy penize, proc jsi radeji nekoupil R1 09?

nekterym vecem se tezko veri, i kdyz mi do toho je ...