BMW F 650 (1995)

Vlastník fotobiker
Vloženo 3.3.2009
Aktualizováno 26.10.2009

BMW od prvniho majitele, velice zachovalé, 3 kufry, prostě vše jak má být

Tak nám pomalu končí sezona ( do prosince času dost ). Najel jsem na ní svých prvních 4500km. Fko šlape jak švýcarský hodinky. Ani jedna porucha, ani jedno zaváhání. Vše naprosto bez problémů. Olej nežere vůbec. Na moto jsem přikoupil pouze blastry, zásuvku na 12V ( originál i klasiku) pro GPS, padací rám. Vše jsem zakoupil přímo od BMW ( cena

mi nepřipadla nějak závratná a originál je originál).

Co se týče jízdních vlastností tak jsem spokojen. Nutnost držet otáčky motoru nad 3000 mi po prvních kilometrech připadlo normální. ( motor jinak mechanicky začne cukat). Co mi párkrát zachránilo krk jsou vynikající brzdy. Spotřeba se pohybuje kolem 4l/100. ( Patřím mezi ty motorkáře co se spíše kochají krajinou / pokud zrovna nejedu na čas/). Velice mě vyhovuje lineární zátah motoru bez nějakého citelného chvění motoru. Prostě bomba. Jsem spokojen.

XTeZeto
XTeZeto napsal 15.08.10 v 13:18

Máš ji vymazlenou.Tak můžem dát někdy projížďku.

SirIndy
SirIndy napsal 23.07.10 v 16:23

Zdar, jak jsi spokojen s tim neorigo plexi? Do jake rychlosti to kryje nez to zacne neprijemne foukat a kolik meris? Pokud jsi spokojen tak mohl bych poprosit o nazev plexi nebo odkaz? Predem moc dik, krasny Bawo!

Milan1963
Milan1963 napsal 04.03.09 v 11:41

Zachovalá,od 1 majitele,je to vidět,staral se dobře.At ti hezky slouží,vybral jsi dobře.

zikky
zikky napsal 04.03.09 v 07:42