Suzuki GS 450E (1981)

Vlastník malson
Vloženo 27.2.2009
Aktualizováno 30.12.2018

Starší moto, litá kola, prostě stará klasika což už mě nebavilo. Tak mě napadlo ji přestavět na Jawu,(když jsem mohl přestavovat Jawy podle jiných motorek). Kola, sedlo,kryt pod sedlem,kastlíky jsou z Jawy.

První dojmy - Pred upravou byla neco jako Jawa 350 / 638. silou i rychlosti a take ovladatelnost byla podobna.Brzdy zadna slava ale stacily. Vyhodou bylo velke sedlo, tak mel pohodli i pri dlouhych jizdach. Dalsi vyhoda je motor a na nej nahradni dily, mnoho jich pasuje z GS 500

Moto má super zvuk,dobře se klopí (170kg) a nizká spotřeba (4l na 100km) při klidné jízdě . A teď zápory: Starý a slabý motor (27k), velká spotřeba oleje, brzdy slabší ale ujdou. Ten jsem teď asi vyřešil, koupil jsem vadný motor z GS 500E a použil jsem válce, hlavu a písty. Už jsem ji i startnul, ale ještě jsem ji neprojel. Foto dodám později.A teď foto s válci gs500E

bulldogbiker
bulldogbiker napsal 25.09.18 v 13:14 8b.

pistnicep
pistnicep napsal 25.10.10 v 21:28

Tak tahle originální přestavba se povedla

karkulka1
karkulka1 napsal 16.02.10 v 16:55

jj, bude se snažit jen aby už přišlo jaro a ta zima odešla...

sekáčmagor
sekáčmagor napsal 28.11.09 v 09:12

To je teda pecka ,vůbec nevím co bych měl napsat .Je to minimálně tak na 100b. .I ty Tvé ostatní stroje jsou SKVĚLÉ.

čurdaracer
čurdaracer napsal 15.10.09 v 22:30

dobra srandicka, kamarad v anglii to udelal naopak moto jawa638 a motor suza 550 ma zlutej lak a rikaj mu tam zluty nebezpeci