Suzuki SV 650S (1999)

Vlastník Milunie
Vloženo 8.2.2009
Aktualizováno 5.10.2012

SVéčko už zdaleka není v originálním stavu. Proto, že bylo hodné, dostalo zadní blatníček, podsedlovou výplň, laďáček, klín, krovku a nový lak i na zrcádka.

Tohle SVéčko jsem přivezla domů 18.10.2008. Dovoz z Itálie, po první majitelce, se stavem tachometru cca 24 tis. km.

Byla to moje první velká motorka a na jaře 2009 jsme načaly svou první sezónu. Hned zkraje nechyběl samozřejmě ani první pád, který byl však dále následován cca 6 tisíci šťastnými kilometry, převážně po Vysočině a středních a jižních Čechách (alespoň částečně viz deník )

Po první sezóně šlo eSVucho celé do nového laku, hlavně kvůli novým doplňkům, které jsem pro něj postupně nastřádala. Během roku 2010 jsme spolu absolvovali dalších cca 6 tisíc km bez nehody včetně dost nepříjemné cestě po vodě přes Alpy.

Předtím, než letos vyjedu, musím ještě zařídít výměnu řetězovky, výměnu předních brzdových hadiček za pancéřové (ale to zas tak nepospíchá), no a taky technickou kontrolu, jinak by mi strážci zákona utrhli kotníky!

Celkově je to velmi lehká a hravá motorečka. Sice dvouvál, takže hodně krátké a silné spodní kvalty a top speed asi "jen" 220 km/h, ale po dálnicích s ní moc nelítám a na našich okreskách bych vyšší rychlost taky využila jen zřídkakdy.

Takže jsem spokojená a už se moc těším se na novou sezónu!

Axorek
Axorek napsal 24.02.13 v 09:53 10b.

Pěkná barvička ta modrá,pro tu já mam slabost.

toša.
toša. napsal 06.06.12 v 21:15

pěkná 10b

Migrifin
Migrifin napsal 10.11.11 v 12:46

Zasloužíte si víc jak 10b. sekne vám to spolu.

Krmi
Krmi napsal 02.09.11 v 14:40

moc krásná motorka i majitelka jasných 10b a suprový zbyteček sezony v sedle s pořád plnou nádrží

drippera
drippera napsal 08.05.11 v 21:48

Sakra zase dvouválec, já se z tebe po...