Suzuki GSF 600S Bandit (2001)

Vlastník Majkl.B6
Vloženo 3.2.2009
Aktualizováno 3.6.2009

Zuzanka :o) Vyrobená 2001, regisrace jaro 2002 100% původní sériový stav. Po sezóně 2008 najeto cca 23 000 km (kolem 2500 od července do října).

Koupeno v Motocentrum tass Rabštejnská Lhota, dlouho jsem po B. pokukoval, je to moje první moto, takže výběr částečně podle referencí, kterých je všude dost a hlavně srdcem :o) Dovoz Itálie ( tvrdil jsem, že si nikdy nekoupím nic po Italovi) ale když jsem jí poprvé viděl na bazaru, bylo rozhodnuto..Supr stav na pohled i po prohlídce. Takže po koupi cesta na STK, pak na úřad vyřídit český papíry a pak už jen jezdit.

Hrozně mě baví ten posez, nebolí z toho záda, normální přilozená poloha a když člověk zatáhne, tak si holt přilehne na nádrž. Spotřeba, (i když, kdo z motorkářů jezdí na spotřebu ???) je kolem 5l, takže pohoda.Zatím mě teda stála cca 7 000 (STK, Techničák a prohlídka, oleje atd..) a na Jaro bude nutná nová baterka.

Uvidíme co bude holka říkat po zimě, ale už, aby to bylo ...

Tak největší strach jsem měl po zimně, jestli se vůbec vejdu do kombinézy :o) Ale pohodička.Jinak Zuzanka dostala novou gelovou batérečku a na to, že skoro pů roku nebrumlala, tak si naskočila skoro hned :o)

Teď už zase jezdíme, lítáme drandíme a polykáme kilometry o 107. Až na to počasí, je to jak na houpačce... jo a taky počet silnic + třídy v rekonstrukci v okolí :o(

Jinak současný stav km - 24 100, pneu ještě dobrý, hladina oleje taky pravidelně sledována a řetezovka pro letošek taky snad vydrží..

Petr-M600
Petr-M600 napsal 04.05.09 v 17:43

no to je hnus samozřejmě ve srandě když už to není italka, tak aspoň po italovi, aspoň něco

Maršal
Maršal napsal 29.03.09 v 17:54

Pěkný banditek, tak ať slouží. Zatím

Tvrdoch
Tvrdoch napsal 01.03.09 v 20:18