Kawasaki ZX-6R Ninja (1995)

Vlastník Kawapetr
Vloženo 25.1.2009
Aktualizováno 17.1.2010

to nejlepčí z roku 1995 mezi 600stovkama čtyřválec čtyřtakt rám hliníkoví delta box nejhezčí je v Kawácké zelené jiná barva mě k ní nesedí u tehle máši si není kromě slabších brzd na co stěžovat na silnici se dá použít k čemukoliv je to nezmarjesuper

bezproblémová kvalitní motorka za celou dobu sem s ní neměl problémy které by  byli spůsobeny špatnou konstrukcí nebo nahradnímy díly jediným problémem byli staré vysokonapětové kámblíky k fajám a opotřebované faje bez problému sem to vyřešil brala trochu víc oleje na stáří tehle mašiny to bylo tak akorát dalším řešeným problémem byl výfuk který se uklepával spůsobeno předchozímy majiteli kteří podcenili uchyty svodů a koncovky vyřešeno lepčím uchycením a vyvařením svodů

jako slabinu tohoto typu bych jak je u kawasaki zvykem označil brzdy ty nebyli dostačující osadil sem je panceřovkama novým pístkem měkčímy destičkami ale po poradě se skušenějším kawystou sem od dalších uprav upustil podle jeho slov=(lepčí už to nebude)

-projela se mnou chorvatsko 3000km byli sme na ostrovu rabb

-českou republiku na motorkářích uveřejněný cestopis Tour de czech ,tohle není dovolená tohle je závod 2000km

nepočítám vyjíždky a spol. toho bylo moc odhad 25 000 -2,5sezony

smartin1
smartin1 napsal 23.01.11 v 17:02

Souhlas mám tu samou a je vpoho

riderfery
riderfery napsal 17.01.10 v 21:59

kawa je super

Kawapetr
Kawapetr napsal 15.12.09 v 18:33

doktůrku mě je to dokonale putna já píšu co se mě zrovna líbí a ostatní at mě prdel políbíí!!!

crazy_doctor
crazy_doctor napsal 13.12.09 v 20:59

Byly s tvrdým... omlouvám se

crazy_doctor
crazy_doctor napsal 13.12.09 v 20:58

To byli časy, co Peťaně...