Kawasaki ZXR 400 (1995)

Vlastník Tompek
Vloženo 11.1.2009
Aktualizováno 12.1.2009

Super moto na vyježdění můžu vřele doporučit je to pecka!!

Má kawa byla R.V 95,v T.P 25KW,v čr druhý majitel,úpravy skoro žádný jen sem si dodělal sklapovací značku a nějaké drobnosti. S moto sem neměl žádné negativní zkušenosti,že by se mě někde něco nečekaně vy.ralo nebo odešlo. Stačila pravidelná udržba a kawa lítala jak ďas-fakt spokojenopst!!! Jediné na co musím upozornit budoucí majitele je,že motorka nebo spíš typ svíček co se na tuhle motorku používají tak jsou strašně náchylné na krátké a studené starty a špatným zacházením jdou rychle do háje-tzv. ,že když nastartujete a nenecháte dostatečně zahřát motor a hnede na to skočíte,ujedete pár km a zhasnete tak ste dal pěkně svíčkám na prdel a ubral ste jim desetinu životnosti takže např ještě devětkrát můžete udělat takovou pitomost a síčky můžete měnit!! Každopádně jestli budete chtět lítat palbu až dostanete mašinu do ruky tak bych si koupil tlumič řízení s kterým se při výrobě motorky počítalo a je tam na něj přípravek-párkrát mě to málem vypeklo!! Jinak Kawa ZXR400 je strašná pecka a budu všem doporučovat na začátek protože mi přirostla k srdci a nerad sem ji prodával!!

Wema
Wema napsal 27.03.09 v 23:11

Tak s těma svíčkama nevím ... to slyším prvně, ale zkušenost je zkušenost. taky mě zaujala ta SPZ, můžeš k tom uříct něco víc ? To jsi měl na servomotor nebo jak ? Ručně ?

matisek
matisek napsal 13.01.09 v 19:26

Všechny japonske čtyř kila maji něco do sebe