Yamaha XT 660 Z Tenere (2008)

Vlastník Necky
Vloženo 26.12.2008
Aktualizováno 26.12.2008

Je o ve své kategorii a v tomhle roce nejlepší co jsem u všech prodejců našel Dva měsíce jsem strávil pátráním po unyverzální mašině objezdil jsem spousty prodejců a Tenere Byla 20.srpna 08 doma

Takže klady- nejvišší svetlá výška, Velká nádrž dojezd přes 400km,na ovládání přední brzdy stačí jeden prst ,podle mě super vzhled,ve předu "21 kolo,dobrý štít prostě kladů je spousta překoná ji pouze KTM 690 Relie Replica a to i v ceně o 100tisíc.

Zápory-citlivá zadní brzda ale za chvíly si zviknete takže to zápor vlastně ani neni a jedna taková věc lítá mi olej zpět do airboxu asi 3x jsem vypouštěl olej s přepadové hadičky, ted je olej na minimu a je klid tak to tak nechám

Mám už najeto skoro 3000km a čím víc jezdim tím víc si libuju jak jsem dobře vybral...

stani
stani napsal 12.09.11 v 18:47

Jo pěkná a já teď taky uvažuji o této mašince pro její teréní schopnosti tak ať ti slouží.10B.

ALP-H
ALP-H napsal 29.03.09 v 19:35

Ahoj.
Chci se tě zeptat, zda si Tenerku vážil plně natankovanou a kolik jsi naměřil. Taky mě zajímá kde je těžiště nádrže. Pokud by jsi měl manuál, pošli mi prosím odkaz. Já jezdím na novém TA 700 včetně padáků a 17,5 l (plná nádrž) mám poctivých 222 kg. Nutno přiznat, že honda uvádí opravdu seriózní údaje. Původně jsem chtěl moto na turistiku, ale nějak se to zvrtlo v čistokrevný off. Tak uvažuji o změně.

Petr_TA
Petr_TA napsal 28.02.09 v 17:58