ČZ 250/471 (1975)

Vlastník cveky
Vloženo 17.12.2008
Aktualizováno 14.2.2012

ČZ 250/471, Úprava na cross, první pořádná větší mašina(předtím fichtl)upravená od předchozího majitele.

Hned co sem ji koupil přestala dobíjet, zatlačil sem ji do garáže s tím že ji zítra spravím, druhý den nastartuju a zase dobíjela. Po chvíli jízdy (ne)jela zase jen na jeden válec. Mrknu na elektriku a myslel sem že špatně vidím. Ten co ji měl předemnou dráty izoloval klasickou náplastí na zranění. Vše se vyřešilo novou izolací všech drátů a přesunutím dobíjení do levého kastlíku, protože mi drapák škubal dráty

Ted sem tam dal dozadu nový drapák mitas 110/90/19 C-18. Výborné zkušenosti, perfektní jak do bláta, na sníh, tak i na kameny. Překvapivě drží dost i na cestě

Jenom tak tak se vlezl do vidle, protože je stavěná na 18 kolo a ne na 19
Vím že to tam nepatří ale byl zadarmo tak proč to nezkusit

tyso
tyso napsal 21.02.11 v 16:54

klik
klik napsal 05.04.10 v 12:27

250ccm v 15 rokach takovej dvouvalec musi v terenu pekne litat

PATYN
PATYN napsal 09.02.10 v 20:35

Jéééj taky sem t měl,ve 14ti... taky sem se natom dost naučil,ach kde sou ty časy,když mi myslivci vyndali svíčku,a já tlačil domu 5 km přez kopce přeju Ti hodně kilásku bez pádů,at se naučíš,a pak snad někdy někde na silnici a ať Tě ty motorky nepustěj,tak jako skoro kždýho mladocha,co sedne do káry.. sewas..

dallis
dallis napsal 05.02.10 v 09:45

jednou budeš dobrej ladič , úprava výfuků je úchvatná ! a bacha na švestky či jak jim u vás říkáte

rider_Danny
rider_Danny napsal 06.01.10 v 21:24

4etl jsem, že se ti líbí pincek mojí slečky,ale to Golden czech hands si napsal fakt krásně

jinak k té tvojí ČéZetce... je fakt dost solidní a na to, že ti je 14 llet parádní rozjezd hodně km bez nehod