Jawa 125 Dandy (1998)

Vlastník dzakub13
Vloženo 30.11.2008
Aktualizováno 2.12.2008

Dandynka, endurko na silnici, super zvuk (téměř jak dospělá motorka), koupil sem ji od známého v roce 2006 a měla 1800 km najeto, tak sem ještě pro jistotu 500 km zajížděl a pak jezdila docela slušně, příjemné střední otáčky a nahoře nic.

Pořád něco upadávalo, díky svým vibracím. Měnili sme gufera v tlumičích, praskali neustále žárovky v zadním světle, popraskal mi a upadl za jízdy ten malej zadní blatníček, popraskal i zadní blatník, ten sme vykitovali, upadlo mi za jízdy celé zadní světlo, povoloval se mi neustále výfuk, postupně začali praskat všechny plasty. Dále mojí nepozorností jsem sjel destičky a sedřel přední kotouč, dále mi za jízdy upadla řadička, stupačka, a jedna důležitá součást zadní brzdy - naštěstí jsem všechno na silnicích vždycky našel. Neustálý problém s baterkou, a to byla nová, a nebylo možné nikde sehnat do toho novou správnou baterku. Byla velice nespolehlivá, neustále mě někde nechávala. Špatná dostupnost dílů na tento rok výroby, nikdo to nechtěl do servisu ani na seštelování ventilů. Boural sem sní, díky autu, které mi nedalo přednost, a motorka byla na odpis, já jsem dopadl docela ještě dobře, 3 měsíce sem obden navštěvoval doktora na převazy popáleniny od nárazu. Pojišťovna mi škodu vyplatila a mohl sem si koupit motorku novou.

AntraxXx
AntraxXx napsal 15.12.08 v 15:46

cau hele chtel sem se zeptat jak tam pises ze si ji naboural.mas ji jeste doma?potreboval bych nejake dily,kdyztak se ozvi do tohodle chatu nebo na muj e-mail : Antrax14@seznam.cz dik