Kentoya Winner (2008)

Vlastník Sabina
Vloženo 26.11.2008
Aktualizováno 11.3.2010

Sportovně cestovní mašina s tuhým rámem a kvalitním pérováním. Přes týden můžete jezdit do práce a o víkendu řezat zatáčky nebo cestovat, Winner zvládne všechno!

Motorku mám od konce září minulého roku navíc řidičák jsem si dělala až v prosinci,takže jsem na ní najela jen asi necelých 300 km..tak moc zkušeností zatim nemám,ale doposud se jeví jako suprová mašinka,na to že to je čína,tak mají plno pěkně udělaných detailů,má krásnej hlubokej (na 250) zvuk,ale motorově asi určitě nebude taková jako třeba Honda,to je jasný už i z ceny..každopádně si myslim,že je to skvělá motorka pro začínající,protože když se něco stane,tak vás určitě bude mrzet míň,když položíte motorku za 50 tis. než za 200 tis. a navíc kde by náctiletý vzali tolik peněz,když teda nebudu počítat,že mu finančně pomůže třeba tatíček nebo někdo jiný..Zkrátka myslim že za ty peníze je to zadarmo..Až budu mít najeto víc kiláčků,tak povim víc o zkušenostech..

Tak mám najeto 2000km..Zjišťuji,že mi výkon motorky přestává stačit a proto jsem dala inzerát..Prodávám ji hlavně ze dvou důvodů,za prvé veliká spotřeba z důvodu stálého držení plynu nadoraz (jelikož chci jet co nejrychleji to de ) a tím způsobené držení otáček mezi 7000 a 8000 ot./min. a za druhé se s tim bojim předjíždět,pač se mi už párkrát stalo,že než jsem předjela,tak se přede mnou už objevilo protijedoucí auto a já musela zase spomalit a zařadit se zpět..zkrátka potřebuji něco rychlejšího..jinak s novými pneu motorka krásně drží na silnici a nebojim se jí do zatáčky pořádně klopit..dále jsem zjistila,že když se s ní člověk sžije a zjistí,jak z ní dostat co nejvíc,tak je to krásně živá motorka..ze začátku jsem s ní jezdila tak 120-125km/h,nyní výkon trochu spadl jezdim tak 115km/h,což je ale stále pěkný při uvedené maximálce 105km/h..ale myslim,že kdyby měla víc času na rozjezd,třeba někde po dálnici,tak se vzchopí a dá víc jak 115km/h..Určitě nelituji,že jsem si tuhle motorku koupila,dalo mi to hodně zkušeností a myslim,že je to skvělá motorka na vyježdění,nyní už ale potřebuji něco silnějšího..jinak bych tohle taky mohla utavit a to bych nerada :oP

pusik
pusik napsal 03.12.10 v 16:13

20 bodů za poslední foto

Lazzarik
Lazzarik napsal 11.03.10 v 08:19

250ka a jede "jen" necelejch 120? Vždyť to jezdí v pohodě aj malorážky (125ccm) Jinak je to hezká motorka, to se musí nechat

Míra
Míra napsal 21.02.10 v 09:41

Hezká

istonbike
istonbike napsal 20.12.09 v 13:49

No motorka nevypadá špatně a majitelka jěště líp dávám 10 a sezónu 2010 třeba na něčem silnějším

honda.rr.cenda
honda.rr.cenda napsal 10.10.09 v 20:10