Jawa 350/638 (1988)

Vlastník Miky1300
Vloženo 13.10.2008
Aktualizováno 26.11.2010

je to moje první motorka.Taková srdcovka:o)

Koupil sem ji dva roky zpátky,ve fialové,s hranatým světlem a kapotáží typu 640.Během týdne šla do černé a proběhly malé opravy a úpravy.minulé léto sem s ní a bratrem za zády absolvoval svoji první delší cestu,tenkrát na slovensko,na Malou fatru.Kupodivu vydržela bez jediného problému.Přes zimu a jaro následovalo velké broušení a lakování, motor šel na generálku a nakonec přišlo i na genrálku kliky.Nový řetěz,blinkry a kupa dalších drobností.Letos sem s ní absolvoval kromě výjezdů po moravě i několikrát slovensko(tentokrát už delší trasy).Obrovskou výhodou i nevýhodou tohoto stroje je vyloženě jednoduchost.Člověk si opraví cokoliv v průměrně vybavené garáži,ale zase po ní nemůže chtít zázraky.Až bude trocha času,tak tu popíšu delší cesty s tímhle miláčkem

Víťan
Víťan napsal 12.03.09 v 19:24

Ahoj.
Neprodávej Jawku. my všichni více dospělí jsme na nich brázdili vše možné cesty a byli jsme na ni moc hrdí.
CBR RR1000 to jasně není, ale toto nejde srovnávat.
Máš ji moc pěknou a dávám ti za 10
Přeji pohodové jízdy a někdy se ukaž, máš to kousek.

Lalin
Lalin napsal 24.10.08 v 09:01

Kdo nejezdil Jawu, neví o čem to je

Lalin
Lalin napsal 24.10.08 v 09:00

Parádní

Miky1300
Miky1300 napsal 17.10.08 v 17:11

Děkuju chlapi:)

Krajda
Krajda napsal 16.10.08 v 16:47

Jj, vystihl jsi to naprosto přesně, nedají se čekat zázraky, ale když se jí člověk aspoň trochu věnuje, odvděčí se a dojet kdykoliv kamkoliv není problém. JAWA je totiž srdeční záležitost Máš ji hodně pěknou, tak hodně zdaru a ať to uhání