Kawasaki ZX-6R Ninja (2002)

Vlastník lacik

lacik
lacik napsal 15.03.09 v 15:47

juriseR1
juriseR1 napsal 14.03.09 v 20:50

A propříště až budeš někomu posílat vzkazy dbej více na pravopis,protože když jsem to ukázal kámošům taky nás to skvle pobavilo pokud neumíš psát na netu existuje něco jako slovník pravopisných slov.Je vidět že o motorkách nic nevíš kdyby ano vděl bys,že R1v kombinaci s laděným výfukem vytváří při max otáčkách velký průchod spalin,které nestíhají hořet ve spalovacím prostoru a tudíš tyto splodiny na konci výfuku střídav hoří což má efekt plamenů za výfukem zkus se někdy podívat do odborné literatury to osvítí i laika nebo že by závist?A sedátko omotané izolačkou je následek závistivých lidí jako ty co obcházej srazy s nožíkem a podepisují se na motorky nehodlám nechávat přítelkyni měsíc doma jen kvůli prořízlé sedačce ale do toho ti vlastně nic není takže pokud se ti to nelíbí hleď si svého a neléči si tady svoje komplexy a to že jsem tenkrát neměl na lančov boty na moto?no můj názor je,že někdo kdo má komplet oblečení na moto tak to z něj určitě motorkáře nedělá na nové boty každou sezónu nemám,ale pokud se ti to nelíbí je to tvůj problém ony se boty na okruhu dají zbrousit víš))no na motorkách jsem toho podle tvého stylu jízdy natlačil víc po zpátku než ty najezdil a k mé rz přesně narovinu 90nejezdím pokud se chci svézt,takže i tohle nejspíš neznáš takže jí mám zahlou jako většina motorkářů kvůli radarům takže stb praktiky a koukání na srazech po rz si praktikuj jinde a srovnej se)

juriseR1
juriseR1 napsal 14.03.09 v 17:26

Tebe jsem taky viděl na srazu ty seš ten pásovec co má na zádech krunýř jak kokot a kup si pořádnou motorku hňupe možná máš boty,ale jízdí umění si nechal někde na marsu tak se vzpamatuj a ser se do sebe a svejch kamarádíčků a vrať se k njaké babetě tím nikoho neohrozíš

Arctic
Arctic napsal 02.12.08 v 15:59

tak to má být...jezdec je jako součást motorky pěkná, jak jinak KAWASAKI POWER

PETR-YZF-R1
PETR-YZF-R1 napsal 01.12.08 v 20:18

Ninjista
Ninjista napsal 29.09.08 v 20:24

PATYN
PATYN napsal 29.09.08 v 16:44

KAWINÁÁ
Akorád bych jí nasadil jinou farbu ne kecám..
Lepší než Vybledlá zelená přeji Hodně kilasů bez nehod ať lítá