Yamaha FZ6 N (2004)

Vlastník Fazerka
Vloženo 10.8.2004
Aktualizováno 10.8.2004

padáčky, laďáčky, dural. řídítka

Cesty: Na srazy moc nemusím, radši dlouhé vyjížďky. Oblíbená trasa: Dubské, Týn nad Vltavou a Beroun

Další info: Tak mám za sebou první sezónu, najeto 8000 km a absolutní spokojenost. Jeste to kolinko na zem, musim vyladit

Kudlanka
Kudlanka napsal 26.07.09 v 15:23

Pěkný Tak, ať slouží

Meg.M
Meg.M napsal 31.10.06 v 03:04

Ahoj - super mašinka a super fotky...Trošku závidím je fajn, že je tu víc bab - snad se někdy potkáme i na silnici.Jinak z takových moulů, jako je Fanda, bych si nic nedělala (nejspíšto je malej zakomplexovanej chudáček). Meg

napsal 25.10.06 v 21:24

Zdarec,taky uvazuju o koupi fz6,a mam na tebe jeden dotaz,sem totiz mensi postavy a nejak se bojim ze bych dobre nedosah,kdyz koukam na tvy fotky tak by me zajimalo kolik tak orientacne meris cm,abych vedel jestli na to mam nebo ne <br />

napsal 13.01.06 v 11:07

Ahoj,super motorka. Taky jsem si jí teď pořídila. Ještě jsem ji ale nestihla projed, protože na sněhu mi to nejde. Mám tam dané Akrapy a nějaké doplňky. Sem tam mi jí někdo pomluví, že to je jen šestka, ale já to neřeším Jsme strašně šťastná že jí mám. Hodně šťastných kilometrů

napsal 06.08.05 v 20:17

KOLIK PROSIMTE MERIS,ZES MUSELA MENIT RIDITKA,PTAM SE PROTO ZE MAM 191,JEJICH ROZMER JE JAKE A FIRMA,DEKUJI MOC ZA INFO