BMW R 1200 GS Adventure (2006)

Vlastník Milan-11
Vloženo 10.9.2008
Aktualizováno 1.9.2015

Vloženo: 31.10.2010, Uskutečněno: 30.07.2010, Zhlédnuto: 8x

30. července
Po celodenní telefonické koordinaci s Bukinem a neustálého sledování počasí, jak na internetu, tak z okna, Bukačka vydal rozkaz k vyražení.
Rozkaz zněl jasně…16:00 BČS Dubňany.
Teplota něco kolem 19,5°C a zamračeno. Přijíždím na místo
určení. Tady už čeká, Lukáš s Jitkou a Veronikou. Pár minutek čekáme na Bukačku a Zdenku a vyráží se. Teplota cestou
něco kolem 17°C a jak jinak, než stále pod mrakem.
Příjezd no Nikolčic, něco málo po 17té hodině a fronta od hlavní silnice
až dolů k pokladně. Jak už sdělil Bukin, podle informací
od známých kteří na sraz dorazili dříve, tentokrát údolí nevydrželo nával dešťů a je podmáčené a bahnité . Organizátoři to na některých místech vyřešili slámovou podestýlkou. Nakonec lze usoudit, že kromě rozježděného povrchu na některých místech od mašin, se dá v klidu pohybovat po celém areálu a snad poprvé, po několika letech, nemusíme při kolíkování stanů, používat kladívko.
Po uložení věcí do stanů, se odebíráme ke stánkům s pitím a poté, pod přístřešky. Hned potkáváme staré dobré známé lidičky, s kterými se po zbytek roku moc možností vidět nemáme a o to, na srazu jde hlavně taky. Potkat se, pobavit se a i když se někomu již předem podle programu
, právě tento sraz navštívit nechce, o to přeci nejde, nepřijeli jsme na koncert ale na motosraz , kde si stejně po chvíli všichni podupáváme, ať hraje to, nebo ono.
To je zatím vše z prvního dne Motonáletu. Doufejme, že počasí
dle předpovědí vyjde a zítra, nám zasvítí sluníčko.
S pozdravem
Milan.

31. července
Den druhý.
Dopoledne vyrážím spolu s Františkem směr Nikolčice. Počasí se zdá být umoudřené a dokonce to vypadá, že se dere ono očekávané sluníčko.
Před vjezdem do obce, se v zatáčce potkávám tváří v tvář s policejním vozem
a vněm, krčícím se dvou metrovým, usmívajícím řidičem . Asi po třech vteřinách spatřím ono vozidlo ve zpětném zrcátku se zapnutým majáčkem s divně vydávajícím zvukem
a říkám si, kde se proboha otočil??? Odbočuji na parkoviště a padá mi čelist…To ne snad z vybíhajícího policisty z vozidla, ale s policistky sedící uvnitř!!! Chvíli jsem myslel, že si Lukáše po cestě stopla Katka Knechtová „Peha“ No fakt, věřte mi! Lukáše vždy rád vidím, ale tentokráte jsem měl radost ještě větší!
Takže…u hospůdky v Nikolčicích, potkávám Milku s přáteli, dávám se do řeči a po chvilce projíždí i Lukáš, kterého ladně stopnu a opět klábosíme…slečna se culila do zrcátka…Ještě před tím dostávám policejní hlášení, formou sms že František opět píchnul….
Přijíždím do údolí „EGMC“, parkuji a rozdělávám stan zapůjčení od dvojice L&M…děkuji. Počasí je stále lepší a lepší. Po čase mizí z oblohy poslední mraky, začíná pařáček a to fest.
Lidí a strojů pořádně přibylo, bylo se na co dívat ale hlavně, co poslouchat, jíst a pít…a že to bylo mňam!
V průběhu dne s Františkem zařizujeme dovoz náhradního kola. Později přijíždí Robin s přáteli i nářadím a opět souseda někdo „zachraňuje“. On si totiž František, nechal doma i mobil aby ho nikdo neotravoval…
Nálada je super a sraz se opět povedl i přes páteční špatné počasí, po kterém už pak nebylo ani vidno. Ještě se jednou potkáváme s Lukášem a „Katkou Knechtovou“…já ji příště vyfotím!

Stmívá se.
Přidáváme se pod stanové přístřešky k ostatním
a pokračujeme v zábavě
, která opravdu nevázla. Všichni čekáme na ohňostroj, který je snad rok od roku lepší.
Vyšlo to a sešli jsme se, i když ne všichni jako posledně, ale ono jádro ano. Přejme, aby to příště vyšlo i těm, co byli v práci nebo na cestách a společně jsme vyrazili na příští ročník Motonáletu.

Motoru zdar!

• Typ: Vyjížďka
    Vloženo: 11.06.2016
    Uskutečněno: 11.06.2016
  • Po svátku volný pátek..

Protože byl Svátek práce opravdu pracovní, udělali jsme si malý výlet kolem dokola v pátek.. Nedočkavostí jsem ani nesnídal a tak jsem to napravil u Trampa pod hradem Buchlov..klobásek, točená kofola..olala :-DD Frč

Vloženo: 04.05.2014
    Uskutečněno: 01.05.2014
  • Počasí nám stále přeje

oskárek už méně hřeje, ale to nám nevadí, "termo" teplo nahradí :-D Pěkná sobota.. malá vyjížďka do nádherného prostředí kolem Vodní nádrže Nové Mlýny. Teplota 16°C - 9°C a jelo se krásně :-DD

Vloženo: 03.10.2013
    Uskutečněno: 28.09.2013