ČZ 175/478 (0)

Vlastník Tuner99
Vloženo 24.8.2008
Aktualizováno 24.8.2008

ČZ, kterou jsem koupil před rokem a po GO motoru jsem na ní zezdil celou zimu r. 2007 a potom se mi rozsypal motor a od tý doby jsem na ní jezdil až do léta 2008, ale mezi tím jsem měl 3 krá rozpůlený motor.

Na skákání je na prd, protože to nezvládnou přední tlumiče které jsou dělané na silnici. Jinak chytala když byla naladěná suprově, akorát mi občas prasknul řetěz.

Tuner99
Tuner99 napsal 06.09.08 v 21:56

Koukal jsem na tvůj profil a ta tvoje ČZ je malinko o něčem jiným máš to mooc pěkně udělaný. Bohužel nebyl čas tak jsem jenom na lítání v zimě zprovoznil tohle. Teď jezdím na KTM a ČZ mám na ND do ruhý silniční ČZ. Jo proč jsem půlil ten motor. Poprvý po koupi jsem musel udělat generálku, protože vypadávala 3. Potom jsem jezdil a jak to v zimě pořád točíš, tak jsem musel půlit po druhý protože jsem očesal to nejmenší kolečko v převodovce. A pak jsem jezdil do nedávna a zlomil jsem vydličku a zlámal 2 zuby a ted ten motor je na ND. KDyžtak písni na tuner99@email.cz

VencaCZ
VencaCZ napsal 28.08.08 v 20:24

ahoj co si stim delal zes 3 krát půlil motor?tos tak zběsile dračil? jinak cajk koukni na muj profil lol