ČZ 175/478 (1983)

Vlastník Skynet
Vloženo 9.6.2015
Aktualizováno 31.3.2016

Moje první "velká" motorka po pionýrovi :D

První dojmy - Motorku jsem vyměnil za pionýra, když jsem ji dovezl byl to příšerný bastl. Měla přední tlumiče z jawy 638 zadní tlumiče byly z babety, rám byl z 477 zadní blatní ze 180 jiné řidítka a vykuchaná elektria.

Tuto motorku sem chtěl protože pionýr se asbolutně nehodil na přesun na brigádu nejel a viditelně sem stím zavazel v provozu :D

Prvně jsem teda vyměnil daný slepec za pincka a nějak na tom jezdil ale bylo to špatné.. tlumiče babety stály za houby a celkově motorka vypadala všelijak.
Povedlo se mě sehnat jednu 487 v téměř origo stavu zamalý peníz bez papírů tak jsem se to rozhodl přeskládat.
Náhradní stroj co jsem koupil byl natřený štětkou na matnou zelenou typu pingpongový stůl.. Po zjištětní obrovské vrstvy barvy šla plechařina komplet opískovat a nalakovat. Mezitím jsem motorku komplet rozebral a a co bylo potřeba se opravilo nebo vyměnilo.
Na nalakované plechy jsem si koupil hezky nové polepy a nechal sem si udělat bílé linky. Modrou barvu jsem zvolil protože jednak byla v techničáku a origo oranžová se mě ani trochu nelíbí :D

Milan1963
Milan1963 napsal 09.06.15 v 12:53 10b.

Pěkná, at' dobře jezdí.