Honda CB 900F Hornet (2002)

Vlastník Pavlas
Vloženo 21.7.2008
Aktualizováno 26.7.2022

Je to můj druhý Hornet a zatím maximální spokojenost. Po první sezoně na stříbrné H9 a nehodě na jaře v roce 2008 jsem se rozhodl ho koupit ještě jednou a nelituju. A konečně ve správné barvě. Modrá je dobrá.

Motorka koupena od FIRMA:Motocentrum Tass (Chrudim I) - Koupeno v květnu 2008. Vše proběhlo tak jak má.

První dojmy - První dojmy nejsou až tak první. Je to můj druhý Hornet 900. A první pocit byl takový, vítej doma. Vše tak jak má být.

Motorku bych doporučil pro - Pro ty kterým se holky a motorky líbí nahatý.

Doplňky na motorce - První věc co jsem pořídil byly výfuky od Akrapoviče. Širší řídítka od Lucasu s nimi je to jiná káva.
Občas taky vozím plexi od Puigu.
Padáky mám od téhož výrobce.
Pro cestování jsem pořídil nosič s plotnou Givi.
Nosič bočních kufrů Givi, ale lehce upravený pro snadnou montáž a demontáž cca 5 min a bez nutnosti přesouvat zadní blinkry na horní plotnu. Pokud nepotřebuju 3 kufry je nosič dole, motorka je s ním hnusná

Hornet 900 byla taková láska na druhý pohled. V roce 2005 jsem se zamiloval do Hondy CB1300 v černo stříbrné barvě. Ta rozhodla o tom, že si udělám papíry a začnu jezdit. Jenže s mokrým řidičákem jsem si na ni netroufl. Tak co teď? Chtěl jsem nahatou motorku s kulatým světlem a musela to být Honda. V té době se pak objevil Hornet 600 model 2005. Takže jsem sháněl šestku, ale se svoji výškou jsem se na něm necítil úplně dobře. Takže když se objevil pěkný H9 na inzerci bylo rozhodnuto.

Motorku mám tedy od roku 2008 a ještě mě nepřestala bavit. Takže na ní jezdím i v roce 2021.

Motor táhne na svoje roky jako za mlada, nebere ani kapku oleje. Proste klasická Honda, která toho moc nechce. Za ty roky jen vlastně spotřební věci.

Jarda89
Jarda89 napsal 29.03.12 v 20:30