Yamaha FZ6 Fazer (2004)

Vlastník menzák
Vloženo 20.7.2008
Aktualizováno 13.7.2013

Moje první motorka.Do začátku myslím ideální.
Prodáno 26.6.2012

První dojmy - Všestranná mašina

Moje zkušenosti s touto motorkou mám takové, že jsem na ní ujel asi 700 km od koupě a je to má první silnější, nebo pro mě silná a zatím dostačující motorka.Po mých málo zkušenostech ale můžu říct že je pro začátečníka dobrá a dobře ovladatelná.Není to žádný dravec od spoda a plynule se s ní dá rozjet.Až při 6000 otáčkách se ukáže a pak je to síla.Zvažoval jsem dlouho nad konkurencema v 600stovkách ale volba padla na ní a myslím že jsem udělal dobře.
Motorku jsem prodal z rodinných důvodů a mohu říct, že to byla motorka, která mě nikdy nikde nenechala, byla velmi úsporná co se týče spotřeby, i s laďákama mi to bralo míň než Banditovi.Tak ať slouží dál novému majiteli.Já budu jen doufat, že mi tu max. do dvou let přibude nějaká nová motorka.

AfroRR
AfroRR napsal 02.08.11 v 21:02

Krásná Jeden čas jsem do ní byl hodně zakoukanej Tak ať slouží jak má

sluničko357
sluničko357 napsal 13.04.11 v 17:30

tak uvidíme až se projedeme

menzák
menzák napsal 15.06.09 v 23:38

Díky Pamello

Pamella
Pamella napsal 14.06.09 v 10:49

Pamella
Ahojík, yamaha fz6 je fakt úžasná.Jsem začátečnice...2 roky a super.Bez nehody.Tak se tady mějte a plno šťastných km bez nehod.

menzák
menzák napsal 20.08.08 v 16:25

tak jsem to opravil už mam na ní něco najeto.A že jsem dal před tim za šest tak to není v žebříčku kritiky do mínusu nebo snad jo?