Yamaha FZS 600 Fazer (2003)

Vlastník Lucius
Vloženo 27.6.2008
Aktualizováno 28.6.2008

V garáži mi stojí teprve od 05/08, jsem její třetí majitel a koupena byla s 23000 km!

Motorce chybý veškeré polepy (krom těch kulatých vystouplých značek Yamaha), ale já mám naopak pocit, že jí to jen šlechtí. Má sem tam nějakou vadu laku, ale bez bližšího zkoumání to není poznat¨, takže taky v pohodě. Dále jsem k ní měl padáky a dole pod motorem klín, který z ní dělal víc kapotovanou motorku než se k ní hodí, takže jsem to sundal. Naopak přídavnou kapotáží, kterou jsem nesundal je prodloužení přední masky až na chladič a víc pod nádž...v podstatě to schová chladič, který je široký a tak nějak tam vždy ruší tu souměrnost a myslím, že to Fazerovi dodává to "něco" navíc! Další věcí je od předchozího majitele silnější řeťez a v poslední řadě jsou tu dvě věci, které jí chybý a to madlo pro spolujezdce za sedlem (které už snad brzy budu mít) a kryt na řeťez, ale ten tam díky šířce řeťezu asi ani nepůjde dát (nicméne pokud někdo máte, či víte jak levně sehnat madlo, či kryt, tak dejte vědět)!

Ninjista
Ninjista napsal 01.07.08 v 21:07