Suzuki DL 650 V-Strom (2007)

Vlastník Tomik84
Vloženo 25.6.2008
Aktualizováno 28.4.2014

Enduro tourer - tak by se asi dala vystizne popsat Suzuki DL Vstrom. Je to krasna motorka a i velice spolehliva.

První dojmy - Motorka ma krasny plynuly zatah. Dvouvalec temer nevibruje. Skoda ze nema kardan. :)

Po koupi jsem na ni najezdil uz neco pres 12000km a stale pribyvaji. Velice dobre chrani pred vetrem a celkove jsem s ni velice spokojen.

Projel jsem na ni uz kus Evropy, (Slovensko, Nemecko, Belgie, Holandsko, Francie, Velka Britanie) a nikde me nenechala na holickach.

Letos na ni chystam cestu z UK do Turecka. Viz nize...

Zatim bez zadne opravy, jen mazu retez. :)))

Abych doplnil par informaci o vybave. Uz od minuleho majitele byla krasne vybavena. Ja jen doplnil par malickosti; plexi MRA Vario, zadní kufr Kappa K52, Bocni kufry Kappa, kryt motoru SW-Motech, kryt chladiče SW-Motech, hrazdička řidítek SW-Motech,

padací rám Suzuki, hlavní stojan, zásuvka 12V, ukazatel zařazené rychlosti Gipro, kryty rukou Suzuki, držák pro navigace, Navigace Becker Traffic Assist Highspeed 7934 (nyni kupuji Garmin Zumo 550), kryt zadního blatníku Puig a spoustu dalsich malickosti...

UPDATE:

Tak uz ji nemam. Prodal jsem ji do dobrych rukou nekam na Moravu. :)
Projel jsem na ni kus Evropy. S pritekyni jsme si udelali vylet s Londyna do Istanbulu a zpet. Dohromady nejakych 13000 km za 2 mesice. Motorka se osvedcila. Na cestu jsem mel metzeler tourance.

Komukoliv mohu doporucit. :)

Tomik84
Tomik84 napsal 28.04.14 v 15:05

Do terenu to moc neni. V albanii jsem si parkrat bouchnul spodkem o kamen. Ale to jsem jel temer krosovou trat do Thetu. Jinak na delsi cestovani, spolehlivost a spotrebu super.

MJ
MJ napsal 10.07.09 v 21:59

Ale do terenu to nic moc enduro nebude

Petr_TA
Petr_TA napsal 26.02.09 v 13:59