Yamaha YZF-R125 (2008)

Vlastník -Brůča-
Vloženo 22.6.2008
Aktualizováno 18.9.2013

V šestnácti moje jasná volba! Vzhled velké motorky a jízdní vlastnosti nadmíru dobré.

Motorka koupena od FIRMA:Motocentrum HK (Hradec Králové)

Honda CBR 125R: Tenkrát vypadaly ještě jako motokola

První dojmy - Na první dojem mi přišla vzhledově dospělá a zvukově oproti jíným 125ccm také. Jako nevýhodu bych bral že jsem skoro nedostal na zem, ale to nebylo vinou motorky. Budoucím "nováčkům" mohu jen doporučit :)

Psal se rok 2008 a Yamaha představila naprostou novinku, dlohodobě očekávaného nástupce TZR 125 a nejnižší kubaturu třídy R YAMAHU YZF-R125. Tou dobou sem sedlal skútra Yuki Race 50 a na R125 sem mohl oči nechat. Yuki začala zlobit a tak slovo dalo slovo a táta mi pučil balík peněz jakej sem nikdy předtim pohromadě neviděl a jela se objednat.

Jezdím sní převážně do školy a za mladou, ale musim uznat že do města byl skútr paktičtější, byl obratnější a lehčí...no nic toho si koupil jeden babeťák a snad je spokojenej.

Zpátky k R125, Dostala jméno Erka které sem jí potom nechal i vyřezat a nalepil na ní. Docela mě mrzí že má tak málo uložného prostoru, jako nečekal sem zázraky, ale lékarničku sem musel zmáčknout na poloviční velikost a náhradní žárovky musim mít jednotlivě postrkané tam, kam se prostě vejdou, toto má CBRko vyřešeno mnohem lépe:(.

Také mě zní bolí záda a za krkem,ale hold sportovní posez je sprotovní posez.

Ale ten zvuk, to je nádhera. Kámoš měl YBR125 a tu sem ani nešlyšel když Erka bězěla na volnoběh. Ale je na mě trochu velká. Mám 169cm a výška sedla 818mm je na mě fakt moc! Ale za to ona nemůže (já teda taky ne =D). Také si myslim že není štastně vyřesenej odvod vody od předního kola. Když projedu kaluží tak mě to stříká přesně do bot. Hold buď jezdit za sucha a nebo ne v teniskách...

23.7.2013 prodána za 57 000kč s 14 500 Km

Carpe
Carpe napsal 08.06.12 v 16:21

Máš ji hezkou nechápu, jak se ti tam podařilo nacpat všechny ty batohy ? 10b.

C.B.R
C.B.R napsal 22.01.12 v 06:54

perfektni moto se suprovou spotrebou 10b

18yamaha18
18yamaha18 napsal 12.10.11 v 17:05

Nááádhera, náádhera, náádhera Prajem všetko dobre, pohodu v sedle, kráásne počasie, plnú nádrž, ...

Gabuška
Gabuška napsal 27.09.10 v 12:37

krásnááá tak at vám to jezdí...za 10B

Kubiš01
Kubiš01 napsal 23.04.10 v 17:16

peknaaa ... a takovy dve kocky jak mas ty, na ni nema nikdo