Yamaha FZ6 Fazer (2004)

Vlastník Tommek
Vloženo 14.6.2008
Aktualizováno 9.10.2009

Přivezli jsme jí domu v březnu. Mám to od známého který to měl pro ženu, ale zjistila, že je to na ní moc velké a nedosáhne na zem. Původ je německo. Najeto měla 9500 km. Už jsem na ní najel cca 5000.Žádná závada nebyla.Jen výměna gumy a oleje.

ČZ 180 a teď Fazer. Myslim si, že i když jsem neměl za sebou žádnou aspoň pětistovku, tak na Fazerovi jsem se naučil celkem lehce. Motorka je krásně ovladatelná a dá se s ní ject pěkně pohodovka do stovky a i ostře. V zatáčkách sedí jak přilepená. Jezdím s kamarádama tak různě po ČR. Taťka si bude teď kupovat Aprilku caponord 1000, tak plánujem chorvatsko a různě po ČR.

Tak už je říjen a od března jsem na ní najel cca 8500 km. Mam s ní za sebou klatovy dva dny v totálním dešti. A také se to projevilo. Po týdnu jsem s ní chtěl vyrazit na týden do Jablonce a nenastartoval jsem. Byla špatná svíčka, ale to je asi tak vše. Jinak bez žádných závažných oprav a závad. Týden v Opavě ke konci srpna byla to paráda s tátou na mém Fazeru a jeho Capíku. Začínám jí více prohánět než předtím 9000 ot není problém. Jak jsem zjistil tahle motorka se musí pořád trochu točit jinak to potom nechce moc ject. Dva týdny na to jeseníky. To byla nádhera jsou tam slušné zatáčky. Pak taky srázek na Rampušákovi. Nic jsem zatím nedokupoval jen asi mřížku chladiče, svítící ventilky a chtěl bych ještě klín pod motor laďák atd

SHIFT-RR
SHIFT-RR napsal 15.03.09 v 13:07

Mr.Petr
Mr.Petr napsal 16.06.08 v 18:21

pekna

vaco
vaco napsal 16.06.08 v 18:16

Zdravím Tě, krásný stroj – gratuluju! Přeju Ti do nové sezóny spoustu šťastných kilometrů. Mimochodem, jestli na motorce rád cestuješ, myslím, že by tě mohly zajímat tyhle stránky MOTOTURISTSHOP.cz , mrkni na to, třeba se budou hodit. Tak zatím, třeba se někdy potkáme na silnici.