Suzuki GSX-R 600 (1998)

Vlastník -Speedy-
Vloženo 5.6.2008
Aktualizováno 3.8.2011

Takze je to muj vysneny storj uz od zakladky, gsxr, jak krasne to zni:) Musel sel sem ji celou dat do kupy motorem pocinaje, svetlama konce,ale mel sem na to 2 mesice takze dneska uz litam:)

Moje zkusenosti jsou jenom kladne, mam ji prekopanou( opravy, upravy, vsechno je mou rukou, obcas za pomoci nekoho jineho) na motorove 98, takze lepsi krivka a kroutak, chystam se na dalsi kroky,ale moje finance nedovoluji benzin, natoz upravy, jinak par zatackama sem ji protahl a novejsi stroje jen cumeli co ze to nemuzou dojet, de do zatacek jak hracka, bezva pocit a kdyz sem pak po hodine na Ecce Homo pod plnym zjistil ze prumerna spotreba toho dne je 6l/100km tak me to opravdu zahralo, jinak moje bezna spotreba 5,25l/100km nejmin sem se dostal na 5,14l/100km. Da se s ni jezdit od nejakych 2500ot, samozdrejme to ale neni zadna strelba v tomhle pasmu a od 4ky nahoru to chce aspon 4000ot. jinak tahne celkem slusne od tech cca 9000ot az do 14 000ot a kvalty jsou pro me bezvadne odstupnovane jen by to chtelo jine prepakovani, pri velkych naklonech se mi spatne radi, pri opravach me prijemne prekvapilo reseni nekterych detailu. S motorkou jsem maximalne spokojen a vsem co ji maji doporucuju race plexi to pak i nefouka. Jinak kdo chce poradit s necim rad pomuzu kdyz budu moct

Takze motorce se pred cca 1500km dopral luxus a dostala komplet svody a koncovdu Arkapovic tridy race pouzivane na wsbk z cenovkou 45 000kc, ja samozdrejme koupil uz jety ale 6000km a nikde skrabanecek, jinak sem si seridil podtlaky a taky to slo znati, pri vymene karburatoru za lepsi:) Jinak mam jeste novy zavazicka, taky vlastni vyroby, ktery to svejma 220g velice uklidnili v riditkach, ted uz jen tlumic rizeni, obcasje fakt treba a levnej benzin:) At muzu koupit dynojet:)

Tak už máme sezónu 2009, tak musím zase něco připsat:)

Už se vůbec nemůžu dostat pod 6l na 100km, odřel sem si Akrapa a furt nemám dynojet, ale už bude KN, takže dynojet musí taky:) Jinak se mi to na okruhu začlo přehřívat a kotouče to maj za sebou,ale až na kotouče už to zase začíná být vychytaný:) po silnici mě to už moc nebaví a spíš si du 1 zalítat zatačky než si 2x vyjet jen tak. A miluju předjíždět všude, kde není rovná cesta nový stroje:) Je to sice skoro důchodce,ale miluju ji i když trocha výkonu by nevadila anvíc a lepší přední vidlice... Ale co už aspoň je to větší sranda než když to dělá všechno samo:)

RomanGSXR
RomanGSXR napsal 03.08.11 v 11:27