Kawasaki ZZR 600 (1997)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 6 záznamů

Pipa31
Pipa31 napsal 01.07.08 v 13:42

Že by trošku větší kopie mojí "Káti"? Vypadá moc pěkně-a jistě tak i jezdí

stanley22
stanley22 napsal 27.04.06 v 16:39

moc pekna fakt!

napsal 31.01.04 v 16:26

Tak si z tebe dělám bžundu a pak nenapíšu pořádně ani svoje jméno,to jsem ale dacan Měj se Mildo a napiš až půjdeš tu svoji kočičku (motorovou) vyvenčit,čao Venca.

napsal 04.11.03 v 05:19

Cau Mildo!
Predem Ti chci rici ,ze duvod proc Ti pisu komentar na Tvoje jmeno je ,ze si z Cesky Trebovy. Ani jeden druheho nezname ,ale ja jsem z Cesky Trebovy taky. Dnes ziju v Aurore u Chicaga. Pred par lety jsem u nas ve meste jezdil na starsi Kawasaki GPZ 600R a byl jsem clenem motoklubu s nazvem Mototravel (alespon hadam) jestli jsi o nem slysel a nebo o jeho clenech (Viktor Bulicek, Milan Limbersky ..). Tak jsem Te chtel timto poprosit jestli by si mi mohl zjistit nejaky kontakt. Predem diky moc.Jinak mam svuj komentar na motocykl VTR1000 v databazi motorkaru/honda/sportovni/VTR1000 asi na 10-15 strance se jmenem Martin H. Aurora. Diky moc a hodne stastnym kilometru bez otlaku od sedadla. Martin H.

napsal 13.06.03 v 11:12

Nazdarek. Tak to asi pořád potkávám tebe na tom zzr. Ja mam taky zzr 600 (1997) a jsem z Doní Čermný u Lanškrouna. jo mimochodem 27-29 června tam děláme motosraz, tak kdyz budeš mít čas tak přijeď a pokecáme. Jinak ať to lítá a holky nezloběj.

napsal 22.05.03 v 23:33

Sdaaar chlape,to tvoje ZZRko je fakt nadherny.Jinak,ja jsem z Prerova,coz zase neni tak daleko,takze se snad nekdy nekde potkame.Sice sem doma pouze kazdej druhej vikend,jinak jsem v Praze,ale treba se nekdy domluvime a nekam vyjedem....treba na Skritek.Dyztak se nekdy ozvi,zatim sdaaar....Cooker