Husaberg FE 400 (2002)

Vlastník Kosmyk_33
Vloženo 26.5.2008
Aktualizováno 13.6.2009

Kladivo , mám jí měsíc a ruce mám o 3cm delší

Bane nic se nejí tak horký, první pocity na krosce po x letech jsou přehnané. Jede to moc hezky má to krásný plynulý spodek a v otáčkách to taky ruce neurve. Supr hodný hoby enduro.

-Hlášení za dva měsíce:

1. Závada.

Při koupi této motorky mě odborníci varovali že do r.v. 2004 odchazejí zapalování, ale zároveň každý řikal že závodníkum vydrželo cca 2roky tak že by to na ní už mohlo být předělaný na indukční cívku. škoda že jsem je nevzal sebou. po cca 5 vyjíždkách mi odešlo. ( pravda vpůl metru hluboke louži ) Investice 10 000kč

2. Závada

Toto se prýstává také jen zřídka.Začal téct sinerink za vodní pumpou do ložiska to se rozlítlo a svině kulička se sekla mezi pístem a vložkou válce. ( jedíné štestí že při startování )

Tak že nový: píst, nikasil, výfukové ventily, všechny ložiska, vyvažovák, simerinky, vod. pumpa, rozvody.

PO GO motoru jede jednou TOLIK

ale super hodný endůrko

Video

Vojta_WR-f
Vojta_WR-f napsal 26.01.10 v 21:52

Hele na kolik te zhruba vysla ta GO motoru? dystak mi to napis do vzkazu jestli to nechces nikde moc vyzrazovat ale motka je pekna

Jura-S
Jura-S napsal 28.01.09 v 15:19

čus, od tebe mám HQ wr250 že , zatim spokojenost, akorát fyzička chybí. Pěknej HSBG, já taky chtěl rači 4t, ale neni peněz Doufám že aspoň jede když ti sežral tolik peněz.

Fllup
Fllup napsal 30.09.08 v 16:30

Krásný žihadlo

zvonas521
zvonas521 napsal 19.09.08 v 22:18

čus , pěkný moto . a co jezdíš ? ¨koukám že si z votic , taky tam lítáš na trati ??? mě to tam zatim teda moc nejde

chipp
chipp napsal 15.09.08 v 23:08

krásná motorka na vyřádění.. :o (ji¨nak na mojem TT-R se drzim spise silnice tam mi to jde, v terenu to neumim,ale dík za lichotku )