Honda XL 700V Transalp (2008)

Vlastník litra
Vloženo 22.5.2008
Aktualizováno 22.5.2008

Před 2 měsíci nápad, dnes zrealizován. Bylo to dlouhé hledání, snad správná volba.

Po dvaceti letech znova začínám. Tenkrát Jawa 555 a Manet 90, dnes něco, o čem se mi tenkrát ani nezdálo. Po vyloučení všech sporťáků a choperů, bazarových motorek v super stavu, nehavarované, 10 let staré a s 15 tis. km, padla volba na tuto hondu. Bylo to těžké rozhodnutí, poslední volba byla mezi XL700 a V-strom, rozhodla poslední zkušební jízda a tato honda lépe sedla do rukou a dále: Honda - nový model, Suzuki - 5 let stará koncepce (ikdyž dobrá). Určitou roli hrál i prodejce, jeho blízkost a přístup.

Nezbláznil jsem se ale sám (to není výraz z mé hlavy), jsou z toho nakonec motorky 2. Moje červená, kolega žlutá ABS.

Dnes jsme se seznámili, 105 km ve špatném počasí na začátek. Počítám, že I. výměna oleje bude již po tomto víkendu. Vychytám mouchy, dokoupím boční kufry a dám SPZ z auta na léto do depozitu )

alpiniště
alpiniště napsal 30.10.11 v 10:05

pěknej alpíček bracha meho 10b

deimos
deimos napsal 08.04.09 v 23:28

prezi
prezi napsal 08.10.08 v 22:38

...hezkej alpík ...tak ať slouží!

petao
petao napsal 22.07.08 v 23:32

Jo,je sqela,az ojedu sve ladicky,tak jdu do tohohle trandaka taky...Fakt moc hezka a tahle barva ji slusi

Lukyvaran
Lukyvaran napsal 01.07.08 v 19:37

Ahoj,mam staršího TA650 a pokoukávám po 700.Fakt peknej stroj.I ta spotřeba je menší než u staršího modelu.Přeji mnoho km