Honda XL 125V Varadero (2002)

Vlastník Jariii-R6
Vloženo 21.5.2008
Aktualizováno 5.2.2011

Nejlepší 125ccm co může být, super spotřeba a jízdní vlastnosti. Za jinou 125ccm bych ji nikdy nevyměnil.

Koupil jsem ho se 14 tisíci najeto, s veškerou dokumentací jako při koupě nové motorky-servisní kniha, manuál, originální nářadí nová řetězovka, obě gumy tahle motorka je i teď po mě bez škrábanců, prostě jako by vyjela z prodejny a šel si ji majitel koupit novou. Jelikož jsem tohoto Varánka koupil po supersportu NSR určitě jsem poznal změnu ve výkonu. Přejít z 23kW na 11kW a o něco těžší stroj bylo poznat jak v akceleraci tak v maximální rychlosti, samozřejmě musíme brát v úvahu, že varánek je taky 4takt. Varadero si myslím je nejlepší 125ccm co může existovat, jízdy vlastnosti super, odpružení, pohodlí sedla všechno na výbornou. Spotřeba se pohybovala něco od 3 do 4 litrů/100km. Já najel na celou nádrž cca 16litrů asi 560km. Tato motorka je nejvhodnější pro začínající jezdce, nic ostrého ale na cestování pohodlného 100km/h se s ní dá jet bez problému, maximálka se pohybuje okolo 125km/h. Možná malou nevýhodou je váha této motorky, ale z jiné strany, která 125ccm vypadá jako takhle dospělá motorka? Abych to ukončil není lepší cestovní 125cmm na naše České krásně rozbité cesty než je Varadero, jezdíte pořád a nic vás nebolí. Můžu říci, že z Hondy NSR supersportu mě po pár km strašně bolely záda a pozadí ze sedla :). Motorka je prodaná a bohužel už se válí na milion kousků radši nechci vědět ani kde.

Jariii-R6
Jariii-R6 napsal 11.02.11 v 22:17

už je dávno pryč :)

Luky18
Luky18 napsal 05.02.11 v 22:33

Stroj je to jedinečnej .A dají se s Varanem zažít opravdu pěkný věci,až se člověk pomalu diví co Varan vše zvládne .Jinak dávám zasloužile za 10 a přeju mnoho štastně ujetých km v sezoně 2011

Raisidlo77
Raisidlo77 napsal 20.02.09 v 21:53

Čus. Varánek pěknej ... jestli chceš kde, komu a kdy byla prodaná nová, pošli mi do vzkazů VINko (u Tvý 2002 to bude VTMJC32A02E.). At stroj slouží

Jariii-R6
Jariii-R6 napsal 13.08.08 v 17:06

to nevím nezkoušel jsem ale řekl bych že na tu váho moc dobře nepůjde :))))

Alcza
Alcza napsal 11.08.08 v 01:38

je pravda že de dobře na zadek?