Honda CRM 125 (R) (2001)

Vlastník vojtěch
Vloženo 10.5.2008
Aktualizováno 10.5.2008

Oproti MZtce velkej rozdíl hlavně ten tah.Prostě dvoutakt je dvoutakt.Udajně má 21kw,ale moc tomu nedávám,přívěra se otevírá v osmi,to je na tom ta největší paráda.Největší rychlost kolem 130 tedka jí mám na špalkách takže se rychlost zmenšila.

Jako každej fekál co mi postavil strejček,bohužel sme ho prodal do dneška mě to sere....To byla paráda hlavně první amšina,Potom sem pořídil Hondu Mtx to byla taky paráda dvoutakt celkem si to frčelo.Kolem stovky to bylo a ve 12ti letech cs paráda.Potom sem pořídil do města Hero Gizmo jen tak na přejezdy.Pak sme si udělal papíry a nařadu přišla MZtka to byla taky paráda jela krásně hlavně spolehlivost.No a tedka Hondička.Nejprve sme si říkal že si penize už nechám na auto ale přes prázdniny bvch se nudil

medvidka
medvidka napsal 09.10.09 v 22:33

Luxusní

wrogar
wrogar napsal 07.07.09 v 09:31

Fakt pěkná za 10,já mam starší model z r. 97 .jinak ať slouží,měj se =)

Concorde
Concorde napsal 24.04.09 v 21:28

Perfektní mašina Fakt nemá chybu

Jakubcrm
Jakubcrm napsal 03.11.08 v 22:40

čus, fakt libový barvy !! Hale čim si přidělal tu mrižku na ty plastny na nadrži? Taky sem uvažoval o nich,jen sem nejak nevedělel jak pač když sem to chytnul jakoby za ty šrouby tak pak vznikla mezera mezi plastem a nádrží. To si vyřezal přimo jen na ty otvory? Zatím čus a hodně km bez nehod!!

Bobajs
Bobajs napsal 24.10.08 v 22:35

čau máš perfektní CRMko .Vypadá doopravdy suprově.Taky nějaký shánim.Snad se povede,je to skvělá moto.Tak ať ti jezdí