Honda CRM 125 (R) (1997)

Vlastník jura-320
Vloženo 10.6.2015
Aktualizováno 17.6.2015

Vysoká, mohutná, bezproblémová, hezoučká, 2stroke power!

Yamaha DT 125 R: V tu dobu, nebyla žádná vhodná ke koupi a moc se mi nelíbila
MZ 125 SM: Na tu jsem měl zálusk ale stroskotalo to na ceně a na tom že jsem ji nesehnal, ale do těď nelituji že mám CRM.

První dojmy - Oproti pionýrovi nebo ČZ 471 co jsem sedlal předtím to byla ohromně veliká mašina a ten výkon...šel z ní respekt! Ohromující pro mne byly též brzdy, s těma starejma bubnovejma to nejde srovnat. :D Na polňačkách i na silnici parádní jízda. Byl jsem hrozně nadšenej

Motorku bych doporučil pro - Je supr když se chcete svézt v terenu i na silnici a ten výkon.. No a pokud je někdo vyšší jako já tak je pro něj ideální

Chtěl jsem něco abych mohl jezdit když už jsem měl řidičák a padla mi do oka, je pro mne dostatečně velká což je důležité a nevypadám protože nevypadám jako vosa na bonbónu a hlavně to jede jako ďas.
Teď mám na ní najeto asi 4500km a úplně bez problémů, minulý majitel se staral a já taky. :)
Jezdím hlavně po silnici a sám, vím že je to proti určení motorky...ta patří do terénu ale... :D Výkon za tu spotřebu stojí, je to skvělé když se otáčkoměr přehoupne přes 7000ot/min a začne ta paráda... :3 Sice jezdívám v klidu a moc to nehoním ale když si chci zablbnout tak jsou zde možnosti :D To u 4t 125 říct prostě nejde. Cestování to na CRM není nic moc ale zvykl jsem si.

Barney
Barney napsal 11.06.15 v 07:22 10b.

Pěkný kousek.

lopata75
lopata75 napsal 10.06.15 v 23:26 9b.

Je moc hezká.