Honda CRM 125 (R) (1990)

Vlastník EnduroNoobie
Vloženo 3.4.2018
Aktualizováno 24.2.2019

Velké dvoutaktní enduro, vhodné pro začínajícího jezdce. Na začátek skvělá motorka.

První dojmy - Jelikož toto byla moje první opravdová motorka, tak hned po prvním svezení jsem byl unešený z té síly, kterou motorka má. I když mám 195cm tak na motorku se v pohodě vlezu. Nicméně velké mínus je poměrně velká váha.

Motorku bych doporučil pro - Začínajícího motorkáře vyšší postavy. Je lepší spíše na cesty ale také nemá žádný problém s výjezdy v lese.

Doplňky na motorce - Motorka má na sobě plasty z Hondy CRF, přední masku Polisport EMX, gripy Protaper a podomácku vyrobený výfuk.

Tato Honda byla můj první opravdový motocykl, nepočítám-li pionýra.
Motor má línější nástup ale jak se v 6 tis. otáčkách otevře přívěra motocykl se vám snaží vyškubnout z rukou.
Motocykl působí robustním dojmem oproti jejímu velkému konkurentovi Yamaze DT, ale díky tomu má poměrně vyšší hmotnost. Motocykl bych spíše doporučil pro ježdění po cestách, ale v terénu taky žádný větší problém nemá.
Jelikož mám motocykl bez TP tak jezdím 99,9% po polních cestách nebo v lese a i přeš vyšší váhu nedělá jí těžší terén žádné problémy.
Mimo velké váhy je další obrovské mínus nedostupnost dílů, jelikož tato motorka má motor totožný s Hondou NSR 125, tak ohledně dílů do motoru nejsou žádné problémy, ale vše ostatní je buď za nekřesťanské peníze, nebo nesehnatelné.