Yamaha XJR 1300 (2000)

Vlastník Ogas
Vloženo 10.5.2008
Aktualizováno 12.9.2009

Model SP, supr stav, všechno originál, jediný doplněk plexi a samolepka na nádrži, otevřená 78kW 115 Nm - ale to je z příručky, chystám se s tím na brzdu, jestli je to pravda

Heh - musela pryc - prodana 11. 9. 2009 - zustaly jen fotky a krasny vzpominky...

Hrozně dlouho jsem se na ni těšil, teď ji mám a užívám si to, nic mi nedá zadarmo, má svoji hlavu a potřebuje pevný vedení,ale jinak je prostě nejkrásnější...

K podvozku - na dobrym asfaltu bez der a rerovnosti mu docela verim, ale pokud necekane vletite na horsi povrch, kde bude par vlnek, hned je o "zabavu" postarano :(

Po téměř 9000km, které jsme spolu uspěšně absolvovali, mužu říct, že se vlastně mámerádi xD . Já ji nenutím dělat věci který nechce xD a ona mi za to uvaří xD. Zvykl jsem si na to charakteristický zavlnění při přeřazení na další rychlost,a už se bez toho asi neobejdu, škoda že jich tam je jen 5. Katapult systém výjezdu ze zatáčky mě taky nepřestává fascinovat a nutí mě to co mám pod sebou pořád respektovat.Nežárlí když si sebou vezu nějakou přítulku a táhne furt stejně a ochotně. Zatím mě nikde nenechala trčet, všechno co někde má za úkol něco těsnit tak těsní, olej to nežere, benzinu si vezme 6-7l/100km. Jenom k těm gumám by to mohlo být šetrnější, předek oskákanej, oškubanej a strhanej, zadek zmizel na středu, ale to je spíš tím, že jsem se toho zezačátku dost bál, ted jezdím s respektem a začínám si užívat zatáčky, takže věřím že i to opotřebení gum bude (časem až to budu dobře ovládat) taky rovnoměrnější. Jsem rád že jsem vydržel až sem a motku jsem po pár prvních kilometrech neprodal, kvůli tomu, že má svůj charakter, že je jaká je . . . .

No ja vim ze jste vseci rychlejsi jak tahle cihla a kdejaka sestistofka tomu ujede, ale ja stejne vic jak 2 kila nejezdim a na to mi to staci :). Hlavne ze to jede furt stejne i ve 2 :). A stejne, tohle je proste nejhezci model motorky :)

Víťan
Víťan napsal 02.04.11 v 11:22

Nádherná klasika s obrovským motorem a silnou duší.
Dávám za 10 bodů .

majkys
majkys napsal 17.09.09 v 21:52

XJRko suprové, taky dík za koment, přeju Ti pohodičku na cestách a jsem rád, že i Ty - mlaďoch, máš shodný názor s motodědkem na dění kolem dvou kol Ahoj Majk a za 10

re.negade
re.negade napsal 06.08.09 v 20:18

Moc hezky zpracovaná receenzička - je třeba se podpořit. Celozrné rejže není nikdy dostatek

GSXJarda
GSXJarda napsal 20.07.09 v 18:48

Moc hezká...

EXO1
EXO1 napsal 02.07.09 v 22:46

Pěkná klasika, škoda že jsem jí nekoupil P.s:proužky dodám