BMW R 1100 GS (1997)

Vlastník prezi
Vloženo 4.5.2008
Aktualizováno 21.3.2013

Kočička nádherná!!! Dovoz z D, po prvním majiteli, s prokázanou historií a pravidelným servisem, slušně vybavená ...jako ze salonu

První dojmy - 1. Ano, to jsem chtěl!!! ...a dnes už vím, že jsem zvolil dobře a stále ji chci. 2. Co když mi to upadne!! ...a dnes už vím, že když už upadne, tak se nic neděje, prostě se zvedne a jede se dál. 3. Tak s tímto strojem konečně vyrazím do světa! ...a dnes už vím, že můžu - mít více prostředků a času, jezdil bych furt :-)

...za čtyři a půl roku najeto cca 70 000 km (celkem má natočeno 120 000 km) ...no a je to parrráda!!!

...nejvíce nalítáno po Moravě, Čechách a Slovensku, ale stihli jsme se mrknout i na Ukrajinu a do Rumunska, Maďarska, Srbska, Makedonie, Albánie, Černé Hory, Chorvatska, Rakouska, Itálie a Slovinska.

...nedovolím si tvrdit, že je to ta nej na celém světě (jak to taky prokazatelně dokázat?), ale je prostě úžasná! Ten krouťák, ta rozvaha, to charisma ... no, to je na dlouhé povídání

Džufir
Džufir napsal 21.10.13 v 19:23

Parádní poctivý kus endura , poslední fotografie s označením " jezdíme furt" je mi povědomá ( z Horní Bečvy na Bílou, ihned nahoře za křižovatkou) , také jsem se tam v minulosti fotil v závějích, cesta byla OK , ať ti to jezdí.

Tom-K
Tom-K napsal 19.03.13 v 21:54 10b.

Nazdar Břéťo, stroj máš parádní, tak ať ti to dál šlape.

Roman2bk
Roman2bk napsal 19.09.11 v 18:11

pěkná motorka, skvělá na cestování cestou necestou
přeji hodně kilometrů, hodně zážitků a taky hodně připravených akcí pro ostatní motorkáře

Pavel_T
Pavel_T napsal 12.02.11 v 09:35

BMW GS je super, to je symbol. Teď mám novou Hondu TA a jsem nadšenej. Pokud někdy půjdu do něčeho většího, tak jedině BMW GS.
A smekám co toho za rok namotáš. Začnu taky po Evropě, děti odrůstaj tak mě budou muset pár dní postrádat.
Mimochodem, v N.J. mám dobrého kamaráda, motorkáře, škoda že to mám z Prahy do N.J. trochu z ruky. Naštěstí má garáž plnou motorek, takže když občas přijedu a je čas tak vyrazíme.

33.petr
33.petr napsal 09.02.11 v 17:33

Géeso je géeso...kdyby nebyl elefant,bylo by BMW