Honda CBR 600RR (2003)

Vlastník Kirja
Vloženo 4.5.2008
Aktualizováno 19.8.2012

Honda CBR 600 RR co dodat ne? Všichni víme, že jde o to nejlepší železo na trhu. I po těch letech bezproblémovej stroj. Kdo jednou okusí Hondu nechce jinak. Originál stav. Na týhle kočce neni co měnit, možná až na ty nevkusné velké blinkry.

Je to úplně jiné povozeníčko než na naháčích. Tohle je prostě raketa. Člověk se na ní musí hodně krotit a na druhou stranu víte, že máte pod sebou opravdu kvalitní kousek, který se dá víc položit i když si myslíte, že už musíte letět. Určitě bych se chtěl někdy v létě projet na okruhu. Bohužel jsou od nás oba daleko.

Edit: myslim, že zátah je opravdu dobrej a je to tak na hraně, že přes plyn předek nahoru nedostanete, sice někdy máte pocit, že jde trošku nahoru, ale to je spíš jen v rámci tlumičů. Kolo jsem dostal nahoru jen jednou a to bylo díky nějaké nerovnosti na vozovce :)

Edit1: přes spojku se prostě bojim, vlastně i přes plyn. Už jsem byl poučen, jak to zvednout přes plyn. Dá se to, ale v mojem případě jen tak, že nazvednu kolo.

Jízda na ní mi nepřijde nijak extra nepohodlná.

Edit: jsem jí tročku přechválil. Nemám problémy se zápěstím, s nohama, krkem, ale s prdelí! Ten ani ne centimetrovej molitan či co tam je za atrapu je prostě pro mojí hubenou kostnatou prdel opravdu nepohodlný. Jel jsem do Brna a myslel jsem, že mi prdel upadne. Rozhodně jsem si rozmyslel na této motorce jet někam třeba k móři.

Edit1: prdel mě bolí stále, ale to moře mě zase moc láká :D

Trošku mě sere, jak to žere. Pod devět se nedostanu. Ono by to šlo, ale co by jsem potom z tý jízdy měl, že ano :)

Edit: tak už jsem se naučil jezdit i za sedm litrů :) ale to jsou většinou vyjížďky na pohodu ve více lidech, kde jezdí i slabší kubatůry.

Na běžných silnicích se jezdí tak do trojky, čtyřka sporadicky. Víc řadim jen když mám před sebou opravdu dlouhou rovinu. Ono to taky už na tu pětku a šestku tolik neakceleruje. Tam už jí dochází dech...

Edit: za tim si stojim a neni to motorkou, je to šestka a já jen říkám, že v porovnání s nižšíma kvaltama je zátah menší, ale pokud je dobře vytočená, tak tam je a jestli chce někdo o tomto polemizovat tak nevim prostě...

Tarzy
Tarzy napsal 05.04.11 v 06:52

Toš černá je černá 10b

cat-nikita
cat-nikita napsal 20.03.11 v 00:05

Evidentně ta motorka přitahuje baby, ještě že jí máš

Hustokrutoborec
Hustokrutoborec napsal 24.08.10 v 11:46

Moc hezká Hondice, ty fotky jsou z motomejdanu na Bechyňskym letišti? Mám pocit že jsme tam spolu i mluvili

burak
burak napsal 29.07.10 v 22:21

Máš to hezký 10bodů

Madli
Madli napsal 15.08.09 v 17:16

Dík za půjčení už nechci nic jinýho