Honda XL 125V Varadero (2004)

Vlastník Teaser
Vloženo 28.4.2008
Aktualizováno 28.4.2008

Koupil jsem ji jako jemně odřenej dovoz z francie, byly odřené přední plasty, plexi, ulomená řadička se stupačkou a nějaké další detaily. Vše jsem opravil, spokojeně odjezdil a poslal dál dalšímu spokojenému majiteli

Na Varanovi jsem odjezdil něco kolem 4.000 km, zúčastnil jsem se Benzínovýho dejchánku pod Kunětickou horou, a varanek zažil i Mimonské války. S motorkou jsem byl absolutně spokojenej. Na Michelinech držela perfektně jak v náklonech, tak i terénu a ladák Devil racing dodával i vaankovi neuvěřitelný zvuk odpovídající tak 500-600ccm.

Ted už na ní pár měsíců jezdí novej spokojenej majitel a podle najetejch 1000km za prvni dva dny mu evidentně vyhovuje

Hotty
Hotty napsal 02.05.08 v 11:49

Zdravím bratra Varana! máš moc pěknou mášu přeju hodně šťastnejch km bez nehod a kreténů řidičů! 10b

vaco
vaco napsal 01.05.08 v 22:15

Zdravím Tě, krásný stroj – gratuluju! Přeju Ti do nové sezóny spoustu šťastných kilometrů. Mimochodem, jestli na motorce rád cestuješ, myslím, že by tě mohly zajímat tyhle stránky MOTOTURISTSHOP.CZ, mrkni na to, třeba se budou hodit. Tak zatím, třeba se někdy potkáme na silnici.

Fidži_CZ
Fidži_CZ napsal 28.04.08 v 22:11