Kawasaki Z 750 (2004)

Aktualizováno 16.11.2013

Deník motorky
Nalezeno 18 záznamů

• GIpro

Konečně jsme si udělal radost a koupil ukazatel zařazeného převodovového stupně GIpro. Montáž zabrala cca 15minut:najít konektor u řídící jednotky pod sedlem, povolení nádrže a protažení káblíku pod nádrží,uchycení staho

Vloženo: 26.12.2010
    Uskutečněno: 26.12.2010
  • Kryty chladiče od Motoforzy

Na zakázku jsem si nechal od Motoforzy upravit jimi nabízené kryty chladiče..."okrasné" prolisy jsem si nechal vyříznout a dokitovat. Jedná se o jediný pár na světě,což opět přispívá k jedinečnosti motorky... kryty nejso

Vloženo: 26.10.2010
    Uskutečněno: 26.10.2010
  • Den šampionů v Brně

Zajeli jsme se podívat na opravdové mistry SBK. Jsou to velice ochotní borci...smekám před jezdci, kteří tam byli a rozdávali úsměvy,podpisy atd... Mám podepsané plexi na motorku(lihovkama,takže z dálky to nejde vidět,al

Vloženo: 08.07.2010
    Uskutečněno: 08.07.2010
  • Žehnání motorek

Zučastnil jsem se této akce, konané ve Vacenovicích. Povedená akcička! Super mše,super pan farář :)

Vloženo: 19.04.2010
    Uskutečněno: 18.04.2010
  • Komaxit na stupáčkách

Jako další úprava v pořadí byla realizace černého matného komaxitu na komplet zadních stupačkách a držácích předních stupaček. Komaxit mi zařizoval kamarád Jencek T., za což mu tímto děkuji. Fotky jsou bez klínu,protože

Vloženo: 17.03.2010
    Uskutečněno: 17.03.2010
  • Nové boty Forma Mirage White

Předchozí boty byly Formy Arrow. Boty držely po 4 sezony bez zaváhání, ale když jsem uviděl novej model 2010, tak nebylo co řešit.

Vloženo: 26.02.2010
    Uskutečněno: 26.02.2010
  • Knox Aegis 8

Udělal jsem si radost a konečně koupil pořádnej páteřák...Není to sice díl motorky,ale chci se o tuhle radost s vámi podělit. Perfektně sedí na zádech,vleze se pod bundu i kombinézu...Moc se těším až se v něm pořádně pro

Vloženo: 27.01.2010
    Uskutečněno: 27.01.2010
  • Nový výfuk AllCarbon Black od RP

Po 2 sezónách ježdění s Giannelli jsem se rozhodl vyměnit hlíníkovej výfuk za carbon...a když carbon,tak AllCarbon...Výběr byl jednoduchý,protože s RP jsou vždy jen skvělé zkušenosti...PS: Na motorce usilovně dál pracuju

Vloženo: 04.12.2009
    Uskutečněno: 04.12.2009
  • Úprava kartru

Po minulém majiteli byla na motorce drobná kosmetická vada v podobě škrábanců na levém kartru. Celou plochu jsem vybrousil vodními smirky(80-1000). Následovalo nalakování plochy do černé lesklé. Po zaschnutí opět vyleště

Uskutečněno: 06.09.2009
  • Klín Motoforza

Koupil jsem klín od Motoforzy,původně určený na Z1000. Po uřezání několik a cm kolem stojánku padl na Z750 jako ulitej. Namontoval jsem ho(původně v bílé barvě) a odzkoušel,jestli nebude drát v zatáčkách,pak už následova

Uskutečněno: 20.04.2009
  • Vyleštěné nápisy na brzdových třmenech

Třmeny působily nudným dojmem a tak jsem je designově vylepšil leštěnými nápisy. Celkem jednoduchá úprava, ale je potřeba dokonale ochránit povrch třmenů kolem nápisu, aby nedošlo k jeho poškrábání nebo naopak vyleštění

Vloženo: 08.06.2010
    Uskutečněno: 21.03.2009
  • Zkrácení výfuku

Kvalita a zvuk výfuku Giannelli jsou skvělé. Jediné co mi vadilo,že výfuk je příliš velký a k motorce se designově nehodí. Rozhodl jsem se pro zkrácení výfuku. K tomuto "zákroku" jsem si vybral firmu RAAS. Značka RAAS j

Uskutečněno: 14.12.2008
  • Leštěná kola

Nechal jsem vyleštit kola u pana Franka z RF Motoservisu. Výsledek je špičkový. Můžu jen doporučit.

Uskutečněno: 18.10.2008
  • Zrcátka + blinkry + nálepky

Jako další v pořadí následovaly nehomologované zrcátka a nové tmavé sklíčka blinkrů(homologované). Na motorku jsem taky nalepil několik nálepek,které jsem později sundal(proužky na ráfky, šipky do paprsků kol a nápisy na

Uskutečněno: 08.09.2008
  • Giannelli

Nový hlíníkový homologovaný výfuk Giannelli. Délka těla koncovky 50cm.

Uskutečněno: 02.06.2008
  • Design starteru

Viděl jsem to na německých stránkách...zalíbilo se mi to a tak jsem dal plechovku na starter.

Uskutečněno: 25.05.2008
  • Montáž vlastního držáku SPZtky a blinkrů

Jednoduchý držáček ze 3 kousků plechu...

Uskutečněno: 11.05.2008
  • Tak tahle Zetka vypadala, když jsem ji přivezl poprvé domů.

Typ: Koupě
    Uskutečněno: 25.04.2008