Jawa 50/23 Mustang (2008)

Vlastník Zar
Vloženo 17.4.2008
Aktualizováno 28.12.2015

Vloženo: 18.11.2011, Uskutečněno: 18.11.2011, Zhlédnuto: 36x

Dne 29-30.7 2011 se Konal Motonálet u obce Nikolčice Dne 29-30.7 2011 se Konal Motonálet u obce Nikolčice (Brno)

Již na Euro Bike Festu Již na Euro Bike Festu jsem se zaregistroval a bylo jasné, že na tento sraz se podívat pojedu. A to, jak já ,tak i můj věrný doprovod Jawa 23 Mustang Turbo a Terezka :D

Celkově jsem s přípravou na odjezd nezahálel a vše nesháněl na poslední chvilku. Vyjíždělo se kolem 10hodiny dopoledne. Nenechal jsme nic náhodě a zapujčil si dva kusy GPS navigace což se projevilo jako dobrý nápad :D po prvních zhruba 30KM jsem skončil někomu na dvoře :D . Cesta proběhla bez větších problémů a i hledání místa nezabralo více než 40KM.
Jediný problém byl asi v odlehlé benzínové stanici na které jsem čekal opravdu dobu a doufal že mi hadice dá i na druhou stranu auta -> dala :D nejblížší krám Penny 26KM jsem během cesty navštívil taktéž, ovšem jen jednou.
Po příjezdu na místo se mašina vyložila a připravyla se stanová oblast, již daleko od místa mraveniště a vuči ostatním v hotelu pro 5osob, který jsem obýval pouze já a má přítelkyně. Druhý den se udělalo o poznání chladněji , na programu byly pouze sledování doprovodných akcí ,obhlédnutí motocyklů a návštěva zmíněného penny samo sebou s následným vyhlášením.
Ve své kategorii jsem se neumístil a to zřejmě z důvodu již známosti toho motocyklu (MČR Praha, Euro Bike Fest 2011) během vyhlášení mě,ale nejvíce potěšily výkřiky v davu "Já chci vidět toho mustanga v turbu" následně i zminovaný motocykl obdržel poznámku "Ta je jako z hororu" (partičkou náctiletých slečen) Ovšem to nejlepší pro mě bylo asi to že jsem Získal 2.místo, jakož to divácky nejatraktivnější motocykl. Získal 2.místo, jakož to divácky nejatraktivnější motocykl. první post vyhrála samo sebou neuvěřitelně krásná stavba ovšem v řádech několika stovek tisíc.
Tento den byl zakončen krásným ohnostrojem

Poslední denPoslední den již časně ráno všichni opouštěly kemp (za deště a zimy), která přetrvávala. Při pohledu na ostatní auta, která měla problém vyjet rozbahněnou louku, jsem maličko strach dostal, ale celoročně obutý vůz na zimákách a na zpátečku to naštěstí zvládl. (nevím jak ostatní :-/ ) A s naloženým motocyklem jsem se již vydal po bezproblémové cestě až domů.

Motojezdec (1) napsal 01.11.2012 v 16:22

Ahoj chtěl bych se zeptat. Poradil by jsi mi jak udělat to nitro z té šlehačky ? Děkuji.

• Mistrovství Střední a Východní Evropy v custombike buil

Mistrovství Střední a Východní Evropy v custom bike buldingu Po netu jsem zjistil, že se tato akce koná a byl jsem připraven, že na ní 100% pojedu. Pak jsem se ovšem dozvěděl, že postupuje pouze prvních 5, ovšem za

Vloženo: 03.07.2011
    Uskutečněno: 03.07.2011
  • Dokončení GO a uprav na turbu

Necelý týden před Eurobike festem jsem dokončil mé dílo ;-) Turbo je po kompletní GO ,dekarbonizované vyčistěné a hlavně UPRAVENÉ. Ložiska speciální jehlová a tudíž mi odpadá mazání tlakové a stačí nynější v olejové lá

Vloženo: 13.05.2011
    Uskutečněno: 13.05.2011
  • Kompletní začátek generální opravy Turba

Jednoho dne jsem zašel podívat na Džafu. Bohužel se mi naskytl pohled k pláči. :( Na houbičce která zakrívala vstup sání se objevila mastná skvrna po oddělání houby začal vytékat olej od vrtulky . :-/ , turbo jsem tedy

Vloženo: 02.05.2011
    Uskutečněno: 02.05.2011