Jawa 50/23 Mustang (2008)

Vlastník Zar
Vloženo 17.4.2008
Aktualizováno 28.12.2015

Tento stroj mám od svých 15Let. Byl to uplně první stroj který jsem vlastinl (vlastním). Pořídil jsme si ho za našetřených 1100kč i s nakou tou kapkou benzínu Dovezli mi ho kamarádi bez výfuku v 19:00 :D A od té doby to začalo

První dojmy - Supr !

Stroj jsem zakoupil ve stavu skoro dobrý ... Koleno urvané ,chyběl kříž ,ale se svépomocí jsem to začal dávad dohromady . Zatím co ostatní vlastnily takový to stroj již od svých mladých let a s opravami a upravami jim pomáhal jejich táta. já to štěstí neměl . Všechno co jsem chtěl jsem si musel udělet at sám či z apomoci kamarádů . Postupem času jsem se dostával díky tomuto přístupu na vyšší posty
A jelikož první stroj = SRDCOVKA musel jsem se o něj starat co nejlépe

Začátky byly opravdu těžké a s odstupem času se za některé věci co jsem byl schopen provést až stydím :( (někteří si to myslí dodnes ) názor jim neberu.
Opírám se jen o to ,že pokud uvidíte suprově renovovaný motocykl ,určitě se u něho zastavíte a okoukáte si to, ale stále je to sériový motocykl a výte že tohle je na přepnutí světel tohle je na to ,a to zas na to.
Ale uvidíteli můj stroj také se zřejmě dojdete podívat a pak to začně kouknete se na nějakou věc co vás praští do obličeje a začnete se pídit k čemu to SAKRA je ! je tam tolik pro mne zajímavostí ,že vás to donutí ohnout hřbet a podívat se i níže (u renovovaného stroje se neohnete výte přece jak vypadá motor zespod ne )

Je mi kladeno mnoho otázek typu : Kolik to stálo ?
Kolik to jede ? apod.
Jakej to má výkon?
Chci jen říci motocykl od prvopočátku není stavěn na ZÁVODY !
Nýbrž jako "leštěnka" na kterou se radši díváte než na ní jezdíte

Pokud bych chtěl jít cestou výkonu 100% bych to neudělal TAKTO ! ,ale šel bych známými cestami úprav 2T motorů

Neříkám ,že výkonostní operace tam není žádná jsem hrdý především na "šlehačku" :D neboli Oxid dusný který obstará bez větších úprav nárůst výkonu v řádech od 30%-100% výkonu seriového. Ale to je pouze velice krátkodobí výkonostní kopanec (hrozí zde zadření motoru, poškození svíčky a podobně, )

ZÁVĚREM: Motocykl dělám pro sebe ! Má se líbit mě ! Tudíž zhovadilcům kterým se to nelíbí to neberu ,ale je opravdu tak težké kliknout na (X) ,či odejít na jinou webovou stránku ?
Těm kteří mě v tom podporují a fandí nemůžu nic jiného než děkovat a říci ,že s kýmkoli o tom rád pokecám a že i já sleduji úpravy ostatních nadšenců

Marty68
Marty68 napsal 19.08.20 v 15:24 10b.

ta plynová maska je prostě super.!

Jarrinn
Jarrinn napsal 24.03.17 v 09:44 10b.

Zx-10RCarlos
Zx-10RCarlos napsal 14.01.16 v 21:55 10b.

Pěkny inspiroval jsi mě

MáničkaXX
MáničkaXX napsal 29.12.15 v 06:20 10b.

No je to moc pěkný , maska je opravdu maska , páka brzdy taky bezva .

KokosCZ
KokosCZ napsal 15.06.14 v 14:30 10b.

To je strojovna ! :D 10B