Suzuki VS 1400 Intruder (1995)

Vlastník Dabel
Vloženo 15.7.2003
Aktualizováno 23.4.2008

Vysnena motorka

Zkušenosti: Je dobre mit na cestach dostatek penez.Na cestovani si pribrat dobre lidi a umet jezdit ve skupine.

Cesty: Slovensko,Madarsko,Chorvatsko,Slovinsko,Rakousko,Italie,Francie,Korsika a dalsi plany no asi Sardinie

Srazy po cechach ale uz je to nuda

Další info: Nejhorsi zeme je Itali jsou to cikani a dobytek.Po letosnic este pres Italii budiz tato zem nazivana Cikanie

Pres zimu probehla uprava mych vysnenych vidlic Springer,dlouho jsme hledal nekoho kdo by mi tuto upravu udelal za rozumne penize.Na inzerat jsme koupil vidle ktere bylo pekne a nasledovalo hledani firmy ktery to cele naroubuje na meho Intrudera.Kamarat mi doporucil at se obratim na firmu MV2 v Cakovicich mel s nima dobre skusennosti nebot mu take predelavali brejle a podkopnuti vidli.v Listopadu jsem se za nim stavel a ty springery co jsme koupil jsme jim ukazal.Cenu vyrkli cca 15 tisic za komplet coz sme byl rad ale postupem casu sem si navymejslel dalsi veci jako jine svetlo budiky,elektriku do riditek,

DinoJet Kit a KN filtry tak se cena navysila na vyslednou cenu 33 tisic ale i tak jsem velmi spokojen.

stribrnyvojak1
stribrnyvojak1 napsal 09.11.12 v 17:21 10b.

Moje krev...

mag.
mag. napsal 31.12.11 v 12:12

Motka jak má bejt!!!
Můžu ti klidně říct, je tě pěkně slyšet, jak jedeš, chlape
10b

BaluJarda
BaluJarda napsal 06.01.09 v 19:15

Pěkný Introš,co se týká MV2,tak taky doporučuji.Mojí Kawu mi taky upravili .Máš to za 10
V roce 2009 přeji hodně pohodových km

cumil85
cumil85 napsal 04.01.06 v 23:18

vysněné moto

napsal 23.07.05 v 10:42

Zdar Dable! Mas super strojovnu . Takhle ma podle me vyapadat spravny spokojeny motarkar. jsi muj vzor! <br />
----<br />
2759