Honda CBR 600F (2005)

Vlastník frantisek.lizal
Vloženo 7.4.2008
Aktualizováno 26.6.2011

motorku jsem měl od 4.2008 do 10.2009. původ ČR, po prvním majiteli, se serviskou a manuálem, stav tacha při koupi 20000km, při prodeji 33000km, slušný stav, bez úprav.

s Hondou CBR 600f jen ty nejlepší zkušenosti, o jinou motorku bych asi ani neměl zájem. je pohodlná (i pro spolujezdce), perfektně ovladatelná, má vynikající motor a brzdy, velmi pěkný vzhled, vhodná jak pro sportovní jízdu, tak i na cestování. vadí mi na ní akorát zrcátka, ve kterých je vidět i svoje lokty, a ukazatel stavu paliva, který se aktivuje až když v nádrži je už jen rezerva. a nevím, proč jsou na přední vidlici ty trubky s větším průměrem dole. upřednostňuju vyjížďky v menším počtu motorek a s lidma, kteří mají rozum a nejsou sebevrazi. srazy: po zkušenosti z jednoho a jediného srazu se už ani na další nevypravuju, možná jedině na společnou vyjížďku.

RK4
RK4 napsal 02.10.09 v 14:54

Zdravím téměř souseda s duplicitní moto, už jsme kolem sebe na jaře párkrát projeli a když jsem zrovna řídil auto a viděl a slyšel moto ze směru přerov, začal jsem se i bát jestli ji najdu:) Jinak sdílím stejný názor, jinou bych asi taky nechtěl!

mmispulinkaa
mmispulinkaa napsal 10.09.09 v 21:05

Moc hezká motorka určitě 10 bodů !

vaco
vaco napsal 11.04.08 v 15:08

Zdravím Tě, krásný stroj – gratuluju! Přeju Ti do nové sezóny spoustu šťastných kilometrů. Mimochodem, jestli na motorce rád cestuješ, myslím, že by tě mohly zajímat tyhle stránky , mrkni na to, třeba se budou hodit. Tak zatím, třeba se někdy potkáme na silnici.

DaliboRR
DaliboRR napsal 11.04.08 v 07:19

Tyhle motorky patri k tomu nejlepsimu a motor je proste "neznicitelny" Pokud ti nechybí koníky je to dobra volby

MartinR1
MartinR1 napsal 08.04.08 v 21:02