Yamaha YZF-R6 (2004)

Vlastník artili
Vloženo 23.3.2008
Aktualizováno 21.9.2009

Po 12-ti letech zase v jedné stopě.Poslední moje motorka byla MZ ETZ 150 a tak jsem měl trochu strach z týhle potvory.Nakonec kamarádství nám sedlo a zatím mě holka neshodila.Do 10tis. je celkem klidná,až potom začíná malé soukromé peklo.

Po první sezóně,kdy jsem na ní převážně jezdil po okreskách začínám měnit sériový díly.Na konci sezóny jsem čuchnul k okruhům a je to v loji.Teď už jen proklínám zimu a nemůžu se dočkat až se začne zase lítat na okruzích.Jen je nutné tu holku trochu poladit.,takže sériové díly musí ustopit racingovým.První šel výfuk,teď nosí repliku z MotoGP od firmy L.O.R..Dále má racing plexi ZeroGravity,pancíř.hadice,led blinkry,racing držák spz,K&N filtr sání,tlumič řízení Sprint dumpers,racingové páčky,ukazatel zařazené rychlosti a karbonové kryty bloků motoru.Teď už jen připravit svou fyzičku a může se lítat.

fzr6
fzr6 napsal 17.05.10 v 16:09

pekné fotky!!! a ta motoškola v deniku nemá chybu no jo, kačer, to nás čeká všechny...

Spieke
Spieke napsal 27.04.10 v 17:17

Ahoj pěknej stroj a super fotky jde videt,že tu mášu dobře zvládáš tak ať se daří

Rezna_R
Rezna_R napsal 16.02.10 v 19:35

pekne 10b...

Roccatan
Roccatan napsal 20.11.09 v 20:13

miska-600rr
miska-600rr napsal 14.09.09 v 11:02

Solidní nářez totok! Za deset!