Jawa 250/592 panelka (1972)

Vlastník Pavouk106
Vloženo 19.3.2008
Aktualizováno 7.8.2008

Koupil mi jí děda od jeho souseda k osmnáctce. Jsem s ní naprosto spokojenej a mam k ní a Pávíka. Je to pro mě taková srdeční záležitost

Když jsem měl řidičák zhruba týden, složil jsem jí v zatáčce (kombinace štěrk + přední brzda). Musel jsem koupit nový řídítka + spojkovou páku. Lehce jsem odřel taky levej doutník a nosič. Nechal jsem je odřený, jako památku. Jinak do motorek moc nedělám, není čas, ale chuť ano. Snažím se to zlepšit...

Po nucený výměně spojkovýho lanka jsem se zároveň naučil řadit poloautomatem, lanko od páčky se mi totiž někde zadrhávalo a spojka prokluzovala. Už to mam sice vyladěný, ale pořád řadim poloautomatem.

Jenom pár doplňků k hodnocení

1. Mechanická hlučnost je strašná, protože jsem zatim nezajistil tyčky u nosiče, tak se klepou. A taky se mi klepe panel, ale tam netušim, čim to je.

2. Ceny servisu, Servisní síť a Servisní intervaly jsou za 10/10, protože mi stačí šroubovák a kombinačky, servis neni třeba

3. Možnosti uchycení zavazadel dávam 10/10, mam nosič, Pávíka s nosičem a tankvak už jsem na Jawě taky viděl. Ochrana spolujezdce je 6/10, protože před nim sedí jezdec, kterej tu sodu chytá nejvíc.

Lubos92
Lubos92 napsal 23.01.14 v 15:28

Pěkná .

Korado
Korado napsal 06.06.11 v 13:23

Takhle nějak si představuju tu svojí, až jí dám dohromady. super !!

jean192
jean192 napsal 20.01.11 v 11:04

Pre mňa to nie je obvyklá vlastnosť, ale ten stroj ti závidím

MÁRTYpičo
MÁRTYpičo napsal 30.10.10 v 20:14

Pěkná a ta sajda.

mischa638
mischa638 napsal 11.10.10 v 12:02

Nádherný stroj, pro mě osobně nejhezčí 250 z jawek, ať slouží, hodně km bez nehod