Honda CB 600F Hornet (2004)

Vlastník Joda
Vloženo 16.3.2008
Aktualizováno 24.3.2008

Neříkejte že tohohle krasavce neznate. Matně modra barva na nádrži a předním blatníku, zadní blatník z karbonu, zlata řetězová sada.

Můj milý deníčku. Koupil jsem si zanovní motorku. Honda, Honda Hornet ji rikají prej nejáký CB600 F nevim, no pro me to bude Mazlik. První jízda, zažitek? Jako prase. Bohužel jsem na sebe měl jen rukavice a helmu, co se oblečení týče, zimní bunda a dvoje kalhoty a šála. No co ti budu vyprávět, prostě únos. Sluníčko svítilo, ale zima stále vládne. No jo no nedalo to na sebe dlouho čekat a kompletně jsem se oblíknul do motorkářskýho, samí vycpávky a chrániče. To musí být bez toho to nejede (Teda aspoň mám lepší pocit.). Za týden tedy asi někdy kolem 1.4.2008 by měla dorazit helma od Shoei, kterou jsem si spešl objednal a budu kompletní. Problém je ale stále na světě. Kam s ním? Parkuju jí zatím za plotem u baráku přivázanou ke sloupu a pod motolachtou, ale to je prostě málo. Zloději a závistiví lidi se pořád rojej na každým rohu a je jen otázka času kdy si toho mího Mazlika všimnou. Bojim, bojim. Auto mi okopujou každej měsíc. Pravidelně vypuštěná, případně provrtaná nádrž. Ani ti nebudu popisovat ten pocit, kterej mám, když takhle najdu u auta louži benzínu.
No snad se mi povede brzo domluvit nejakou garaž v okolí. Jo to by bylo fajn. Domečků je tady kolem fůra a za pár zlaťáků se snad někdo slituje. Tak deníčku zatím ahoj a drž mi palce ať hlavně to zdraví vydrží a rýma odejde. Čus

ScorpionOnH6
ScorpionOnH6 napsal 07.10.08 v 17:47

Super stroj

alik.000
alik.000 napsal 26.05.08 v 21:34

Tak přesně takovýho jsem měl vysněnýho. Ale pak vyhrál Fazer, ale jen kvůli plexi. Máš to nááááádherný. Fakt

Ozzy_
Ozzy_ napsal 13.04.08 v 22:03

Nadhernej :) Sam jsem pred 4ma lety na jednom starsim hornetikovi zacinal. Je to mazlik :)

ValeJitka
ValeJitka napsal 08.04.08 v 17:19