Honda CLR 125 (2000)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 9 záznamů

LoserKid
LoserKid napsal 10.08.08 v 13:19

Ahoj chtěl bych se zeptat jestli nahodou nemáš na CityFly technickou příručku nebo návod k udržbě , předem děkuji LoserKid

Yenda182 napsal 29.03.08 v 18:29

tak ta moje má najeto 44 500 km a částečna go motoru byla v 40 000km a pist i valec by mely bejt zajetý dobře...rozetu sem teda fakt ještě nepočítal a možná to muže bejt tim filtrem...ja tem mam ten starej velkej...tak nevim jak moc to ma vliv a svičk usem ted kupoval novou a pod pojmem bezkontaktni nevim co si mam predstavit odkud vubec si??nechces si dat nekdy spicha???rad bych tu tvoji videl

11Bruno4
11Bruno4 napsal 26.03.08 v 20:46

Jakto ze si vymenil nalepku Honda za Cityfly urcite by se tam vesli obje dvje lol
Yenda:jakto ze ti to nefrci ani kilo???ja mam rocnik 98 zadna go tam neni (aspon o zadny nevim)21000km ja sam jsem na ni jednou po rovine za oktavkou a s vetrem v zadech pretocil tachac (mohl jsem jet 125) a ukazuje mi dobre (rozetu mam 52 zubovu) a 118 ve dvou za kamionem ale to se mi podarilo jen jednou.Minimum co jsem na ni jel bylo 95 ve dvou proti dost silnemu vetru, jinak upravy skoro zadny vsecko origo akorat bezkontaktni svcika a otevreny filtr.CLR proste frci a nechce se mi verit ze ti to nejede ani kilo mozna ze to neni dobre zajety a k tem vibracim brni mi to slusne a ne ze ne

Yenda182 napsal 25.03.08 v 17:55

dyt me to sto frčí tak maximálně z kopce a ještě v jednom člověku tak to mas asi nějakou raketu ne no nevim..ted mi vyplivla svíčka tak sem koupil novou nejakou platinovou tak třeba to bylo i tim že to min jede fakt nevim...jeste sem neprojel takze uvidim ale sem na to sam zvedavej:)a to dobijeni jeste změřim no a kolik tak může stát nový dinamo???

Petnel
Petnel napsal 24.03.08 v 11:30

Yenda182:prej nedojedes:D tohle je idealní motorka na cestování...jedinej kdo na to nalozil vic jak ja byl kluk s varaderem jinak nikdo nemel sajnu...ve dvou jsme meli cestovni rychlost 100km/h plne nalozeny a za den nebyl problem ujet 300Km

Heretic99
Heretic99 napsal 21.03.08 v 11:03

melo by to dobijet jednou desetinou amper z celkovy kapacity baterky, zmer ti a uvidis, ktyz to nevyjde, asi je v prdeli dinamo. jestli ti to nepude, tak se jeste ozvi

Yenda182 napsal 15.03.08 v 18:23

no je lepší jak v čem...ale asi bych to ted uz nevymenil..jede to sice pomalejc...ale zato fakt pěkně..jen me štve ten posez,sedim na tom moc vzpřímeně oproti na lensovi ten byl na vetší výlety na tomhle asi nikam moc daleko nedojedu...

Navrc.WR-F
Navrc.WR-F napsal 15.03.08 v 14:02

Taky se mi libila zamlada . Neznamená cityfly městská mucha?

pavlosxrx
pavlosxrx napsal 15.03.08 v 11:10

vklidecku stroj ,Je to lepsi nez lens povidas?