Yamaha Cygnus 125 (2007)

Vlastník Crazy_orb
Vloženo 8.3.2008
Aktualizováno 29.3.2009

Toto je moje momentální motorka - skůtr. Je lepší než jsem čekala. Naprostá spokojenost. Pro holku ideální.
Momentálně je na prodej, kdyby měl někdo zájem...

Na první pohled: Zatím jich moc není. Na motorce jsem seděla jen párkrát a ještě jsem se s ní nestačila plně sžít. Rozhodně si dejte bacha na brzdy, jsou účinější než se může na první pohled zdát, zadní sice nic moc, ale přední brzdí o sto šest.

Zážitky: Najela jsem na ni něco přes 700 km a už si začínám zvykat. V zatáčkách dobře sedí. Odpich sice nic moc, ale stačí trochu vytočit motor a pak se to teprve pořádně rozjede.

Jediný co bych vytkla jsou malý kola a hrozně těžký zadek. Od stovky tě rozhodí i menší nerovnost na silnici. Ale jinak max. spokojenost. vřele doporučuju.

Závěr a shrnutí: Krásný malý čtyřtakt. Modrá metalíza. 11 koníků. Hezký vzhled. Úžasné jízdní vlastnosti. No zkrátka ideální motorka pro začátek a pro slečnu. To jsou moje slova závěrem. Ale v létě ještě doplním, to bude více času

Zkušenosti: jako začátečník z: Jawa Stella 50, Jawa babbeta 50, Jawa Mosquito 585. Dále z Hondy CBF 250, Honda Varadero XL125. Fichtl a jako spolujezdkyně Suzuki Bandit 600, Suzuki GSX 1400

AntiCannabis
AntiCannabis napsal 05.07.12 v 20:47

Zasranej skutr prosímtě nenazyvej motorkou ! 1 bod !!

Crazy_orb
Crazy_orb napsal 16.03.09 v 19:19

To Hainz: v létě bychom mohli určo, třeba bude i něco jinýho než nudnej vysavač!

Hainz
Hainz napsal 12.03.09 v 21:16

hojda Lindus tak mam se fajne a motorka uz jezdi jako hodinky jinak ty litej na tom vasem okruhu opatrne a v lete muzem treba zajezdit tak se mej hojda

Petr_TA
Petr_TA napsal 23.02.09 v 18:38