Kawasaki ZX-9R Ninja (1996)

Vlastník Gogolas
Vloženo 18.2.2008
Aktualizováno 15.1.2012

Velice udržovaná, leštěné ráfky, nové MRA plexi, výkon 148 koní, po kompletním seřízení, výměny pneumatik, zlatého řetězu d.i.d, nové gripy a závažíčka nerezový kryt budíků

Zatím těch zkušeností není mnoho, mám ji velmi krátce, ale jezdí krásně. Jen je trochu težší, ale při jízdě to nepoznám, jen manévrování na místě je obtížnější, nemám k tomu zatím co vytknout, uvidíme časem. Tak tahle motorka jezdí moc hezky, už jsem na ní najel 8500 km a můžu řícrt, že šlape jako hodinky, zatím jsem s ní jel okolo 270 km/hod a motor měl ještě zásoby.

Ninju už mám rok a během provozu si na ninemůžu stěžovat, motor poslouchá na slovo a ta spotřeba při cestování je nádherná a motor táhne krásně od nízkých otáček a nemusí se zbytečně vytáčet, moje nejnižší spotřeba byla 4,2 l na 100 km, což si myslím, že na ten výkon je nádherná spotřeba, jinak se pohybuje kolem 5,5 - 6 l. Tak doufám, že bude sloužit i další sezónu.

Celou sezónu 2009 jezdila motorka bez problémů, na jaře dostala nový olej+filtr a nechal jsem seřídit karburátory, nic víc. Cestoval jsem s ní po ČR a bez sebemenších problémů. Olej jsem za celou dobu co motorku vlastním nedoléval a to jsem najezdil za dva roky 14 500 km. Na jaro by jsem chtěl k Ninji přivést další Ninju, ale ZX10R r.2007, tak uvidím jestli seženu nějaký krásný kousek.

Dne 15.1.2012 jsem Ninju prodal mladému klučinovi, tak doufám, že bude dělat radost a že se bude o ni pěkně starat.

smartin1
smartin1 napsal 30.09.11 v 12:22

Jo a koukám že tam máš taky klubový barvy

smartin1
smartin1 napsal 30.09.11 v 12:20

Nádherná stará klasika v parádnim stavu! 10b určitě A zbytek zbírky taky super Ale Kawa je Kawa.LET THE GOOD TIMES ROLL!!!

Diegow
Diegow napsal 29.04.11 v 20:37

opravdu nádherná 10B

kawapepek
kawapepek napsal 17.01.10 v 22:44

Díky za komentář,máš hezkou Ninju,važ si ji,pro mě je devítka srdcová záležitost...
Máš to za deset

mirda.hory
mirda.hory napsal 27.12.09 v 21:55

Moc pěknej stroj, tak opatrně...