Honda CRM 125 (R) (1999)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 8 záznamů

power.honda
power.honda napsal 24.02.09 v 01:58

tet ktm nejspis prodam.. a chci skusit.. hondu 125crm jelikoz se na ni jeste nesedell tak sme na ni moc zvedavej---jak tak koukam tak na crm sou tu skoro sami chvali...

power.honda
power.honda napsal 24.02.09 v 01:50

CUS chlapi.. je mi 16 let.. ridicak a1.. rozhodoval sem se mezi yamahou dt125r, honda crm 125r haskou wr125 a exc 125.. jelikoz na nahradni dily.. vyslo vstric dt..rv.01 tak sme ho koupil... sem ho trozku poladil triska,280 privera, koleno.. origo, ale vykuchane,a zveceny prumer trubky co vede ke koncovce. ptovrtana nadobka yais a ladena koncovka gianelii a souplej predstih na zapalku. po te motorka lepsi zvuk a vykon!!!..hned byl menen pist a vybrus. pist meteor veci vyrez na pistu-na sani. nez origo od yamahy ... pri neutralu az 13tis/min ale pri kvalku tak 11tis/otacek.. a skobrtala... pac uz motor nestihal --klabky) max vykon 130km/h za 3 z pomoci na zadni..rozeta 57z. sekundar 13z jelikoz na silnici je to nudny tak sme sem zacal jezdit na trat.. ja z mima 87kg dt ze zacatku dostacujuci.. po 5jizde.. podvozek tak vykon.. den 24 zari 08 prodano 45 000..iluze co koupit o vecim vykonu a lepsim podvozku,, crm ,exc,wr, crm - drahy na rok a nic moc tvary plastu.. exc krasny tvary ale moc jich v dobu nebylo.. a kdy uz tak drahe.. wr mel kamarad, sem se nechtel opicit..na konec.. sem narazil na exc rv.00. za dobrej peniz.. tak sem do toho sel.. privez sem si to domu.. motorka nejela..zvuk mela ale nee vykon iluze cim to muze byt.. nejdriv koleno...rozriznul.. a v kolenu nic.. zavaril a dumal dal.. tak sme si zas pohraly z predstihem.. o neco lepsi nez bylo.. po 10 dnu mi zacla tec hlava... nakonec.. uskrcena privera. blbe poskladane tesneni pist nejezdil az po kanaly.. privera dal sme to jak ma.. nastartoval.. a 2xveci vykon.. jelikoz sem nezkouknul trysky.. po 5km se to kouslo. zas na novo rozhodil a oporvil... ktm jezdi to tet..

Johny21
Johny21 napsal 25.04.08 v 23:22

Ahoj prosimtě chci si taky koupit hondu CRM 125 potřeboval bych se na něco zeptat porsím napiš mi na mail JanVrnak@seznam.cz předem dííík moc

Ondra-477
Ondra-477 napsal 03.03.08 v 19:56

to JakubCRM : Díky za pochvalu :) Jinak tahokov sem tam přidělával tavící pistolí :D Jo a stim zajižděním kdyžtak
napiš na ICQ,rád poradim...

Jakubcrm
Jakubcrm napsal 28.02.08 v 11:55

Zdravim hezkej motor.. prosím o radu.. mám novej nicasil a pist , do kolika to mužu točit kolik kilaku atd. mám více informací ale každy se nejak liší lol Jak si přidělal ten tahokov? dik moc! A at jezdi!!

FalkenDt
FalkenDt napsal 19.02.08 v 21:49

Až na tu nálepku oilmastru dobrý jo kdyby někdo veděl o likvidaci skladu páček tam se mu ozvětě

Michal.Jablonec
Michal.Jablonec napsal 17.02.08 v 21:20

nahodou je to stroj kdyz to mel puvodni majitel svezl jsem se nani fakt stroj a malinko tuningu neuškodí

Bufik
Bufik napsal 11.02.08 v 10:25