Honda CBR 900RR Fireblade (2003)

Vlastník yar
Vloženo 27.11.2003
Aktualizováno 27.11.2003

je to moje druha masina,pred tim jsem mel R6,jsem s Hondou velmi spokojen,mensi upravy-slipper clutch,vyfuk full system Jardine

Cesty: predevsim jezdim na okruhy(2 vitezstvi ve velke cene Gingerman) s partou kluku z Chicaga,pristi sezonu planuji vyhrat tridu Intermediate a porazit meho stajoveho kolegu Cyrila a ostatni,"pevne verim mym mechanikum,ze masinu pripravi dokonale"MOTORKAM ZDAR!!!!!!

smazany28517
smazany28517 napsal 13.07.06 v 12:40

přesně tak, až na kolínko

napsal 10.09.04 v 17:36

Dekuji firme Yarosh Racing corp. ze rozsirila sve pusobeni a umoznila tak i jezdcum jinych znacek ochutnat tachnicke lahudky a vymozenosti, ktere posouvaji stroj i jezdce nezadrzitelne kupredu. Ze vsi uctou Bubak alias zluta larva. Trista z mista dveste v meste.

napsal 08.09.04 v 02:30

BTW, novy fotky jsou gut, akorat by to chtelo trochu zvetsit, aby slo poznat, jestli na nich je motorka, nebo fotka krajiny ;o)

napsal 08.09.04 v 02:27

Tak jsem rad, ze jsem na jaro v novem tymu. Ovsem od psychotestu me tak trochu boli hlava jeste dnes... V nedeli jsem ten navrat nejak nezvladl, ale doufam, ze jste pili i za me... No.9

napsal 04.09.04 v 18:30

martasu jak jiste vis dostat se do yarosh racing team neni jenom tak
pokouselo se hodne borcu (rossi,hrdlicka....atd) ale v teamu jsou opravdu jenom ti nejtalentovanejsi vzhledem ktomu ze tuto sezonu dost padas
(jako ja) tak se ti muze dostat trochu te protekce takze jesli jedes na SADLO party vem sebou plnici pero (jestli jeste maz dost naplne) protoze aplication do YAROSH racing teamu se vyplnuji zasadne plnicim perem
a az budeme po par pivech zrychtovani najedeme na psycho-test...atd
sincerily president YAROSHracing Yarooosh !